fbpx
Події
З полону повернулися три прикордонники, які захищали острів Зміїний

До Кілії Одеської області з російського полону повернулися троє українських прикордонників, які захищали острів Зміїний. Вони були у полоні з початку війни з РФ.

Чернявський написав, що додому повернулися троє захисників Зміїного: Андрій Владиченко, Микита Жур’ян та Євген Коновка. І опублікував фото зустрічі військових із своїми рідними. Більше ніяких подробиць і тим більше обставин обміну полоненими він не повідомив.

“Сьогодні додому повернулися наші Захисники Зміїного: Андрій Владиченко, Микита Журьян та Євген Коновка.
Багато кілійців прийшли зустрічати та вітати з поверненням до рідного міста!
Тричі Слава нашим Героям!
Дякую вам за захист рідної землі, мужність та витримку. Бажаю вам та вашим рідним здоров’я та довгої щасливої долі.
З вірою у Перемогу чекаємо на повернення всіх наших Захисників!”, – повідомив міський голова Кілії В’ячеслав Чернявський.

Українські військові, які захищали острів, промовили крилату фразу щодо “російського корабля” і потрапили в полон 24 лютого.

Останній великий обмін полоненими відбувся 24 листопада. Тоді із російського полону повернулися 50 українських захисників. Наймолодшому з них — 19 років, найстаршому – 44 роки.

21 червня міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук говорила про те, що у російському полоні залишаються 75 захисників острова Зміїний.

You cannot copy content of this page