fbpx

З Мадонною під час велосипедної прогулянки по Лондону трапився конфуз (фото)

Зірка є великою прихильницею велосипедних прогулянок по мегаполісах і її можна часто побачити на велосипеді на вулицях.

Зараз Мадонна перебуває в Лондоні, щоб остаточно врегулювати зі своїм колишнім чоловіком Гаєм Річі питання щодо спільного сина Рокко, який тепер буде жити і вчитися в Лондоні разом з батьком і його новою сім’єю, повідомляє видання Zvezdez.

Материнське серце не може змиритися з тим, що син віддав перевагу батькові і за інформацією західних ЗМІ співачка має намір купити синові в столиці Великобританії власну квартиру. Треба думати, що Мадонна хоче забезпечити Рокко власним житлом, щоб в разі конфлікту з батьком або його новою дружиною, хлопчикові було куди піти.

Незважаючи на складності в особистому житті, Мадонна не відмовила собі в задоволенні проїхатися на велосипеді вулицями Лондона, і під час велопрогулянки зі співачкою стався конфуз. Напевно, гумка порвалася або розв’язався шнурок на поясі, і бриджі сповзли зі стегон Мадонни, оголюючи сідниці співачки в чорних колготках.

Читайте також:ФОТОФАКТ: СУДДЯ “Х-ФАКТОРА” ЦІЛУЄТЬСЯ З КІМ КАРДАШЬЯН

Мадонну нітрохи не збентежило це непорозуміння, і співачка продовжила крутити педалі. Слід зазначити, що зірка знаходиться у відмінній фізичній формі і може похвалитися стрункою фігурою.

madonna

Джерело.

You cannot copy content of this page