fbpx
Події
З фасадів будинків в Чернівцях демонтують супутникові антени

Демонтаж антен-“тарілок” почнуть вже з наступного тижня.

Як передає Depo, з наступного тижня комунальники Чернівців почнуть демонтовувати телевізійні антени та супутникові тарілки з фасадів будинків на площах міста. Насамперед це зроблять на Соборній площі, Театральній площі та площі Святої Марії. Про це повідомив начальник КЖРЕП №6 Іван Рус.

“Усім людям розіслали попередження про те, що буде відбуватися демонтаж телевізійних та супутникових антен. Оголошення розклеювали у під’їздах та адресно надсилали.

Будемо демонтовувати антени, які знаходяться на фасадах та дахах будинків, які видно з центральних вулиць. Два тижні тому попереджали мешканців, щоби вони самостійно демонтовували антени, якщо цього не зроблять, — це робитимуть працівники КЖРЕПів. Деякі люди зверталися до нас і самостійно перенесли антени на внутрішні фасади будинків, але це зробили лише четверо-п’ятеро людей”, – зазначав Іван Рус.

Крім того Рус зазначив, що у разі демонтажу антени співробітниками КЖРЕПів, для її повернення господарю доведеться сплатити кошти за її зберігання на складі.

“З наступного тижня повторно попередимо мешканців про демонтаж антен. Якщо вони не погодяться з цим, будемо самі знімати. Антени, які знімемо, зберігатимуться на складі із зазначенням адреси. Коли людина звернеться за їх поверненням, доведеться сплатити кошти за демонтаж пристрою”, – розповів Іван Рус.

Читайте також:  Закарпаття паралізували снігопади – з’явилось фото та відео

Джерело.

facebook