fbpx
Дозвілля
З дружиною ми сорок років разом прожили. Мені зараз за п’ятдесят і я закохався. Моя обраниця просить залишити родину і створити нову. Я зважив усі за проти. Чи варте моє майбутнє щастя матеріального благополуччя яке я маю нині?

Усе своє свідоме життя не розумів друзів, які раптом закохалися і не можуть з собою вдіяти нічого. Ну як так можна? Що значить, не можу нічого з собою вдіяти? Вони тільки посміювались і примовляли, що поки сам не відчуєш, не зрозумієш.

Я вже давно розміняв шостий десяток, майже прожив. Нічого подібного і не очікував. Ми з дружиною прожили трохи менше сорока років. Було все: і любов, і негаразди. Ми і розлучатися розходилися і сходились знову. Загалом, пройшли воду і мідні труби. Але, все ж, залишилися разом. Краще і надійніше подругу для життя мені і в голову не приходило шукати.

Але доля вирішила пожартувати наді мною в 58 років. Вся справа в тому, що я закохався. Закохався до знемоги, до втрати самовладання. Побачивши її, я стаю схожим на безвольну ляльку. Так Так. Колись я сміявся над друзями, а тепер самому – хоч плач.

Коли ми разом, я такого не відчував від юнацтва. Це, як перше кохання, яке опановує твою свідомість і не відпускає.

Кохана просить піти з сім’ї і створити нову. Але мені якось лячно. Розумію, що діти цього не сприймуть. Та й як я поясню їм, чому вирішив розмінювати дім і ділити все майно у такому віці.

Так, я б міг залишити дружині трикімнатну квартиру у столиці, але кохана сама з села, тому просить подумати і про наше з нею майбутнє. Адже ми не молодіємо і навряд зможемо купити пристойне житло, навіть з моїм рівнем заробітку. та й зі своєю справою я теж так просто з родини не піду. Усі активи на синах, як я зможу все це повернути у свою власність без втрат? Вони точно не захочуть.

от тепер сиджу і думаю, що ж робити. Руйнувати свій замок на твердині, який будував усе життя. Чи переступити через цю любов і спробувати забути, бо теперішнього рівня життя з новою дружиною у мене точно не буде. А старість все одно прийде, рано чи пізно.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.