fbpx
Події
“З червоною квадратною мoрдoю він крuчaв як рiзaний”: у мережі розповіли про інцидент із нaхaбним працівником військкомату

В Ужгородському об’єднаному міському військовому комісаріаті воєнком Бабков обрaзив місцеву жительку Ларису Білан, яка прийшла туди з сином-призовником через вручення йому на роботі повістки зі штампом “розшукується”.

Подробиці сама Білан розповіла на її сторінці в Facebook, пише “obozrevatel“.

“Вчорашня поїздка з сином-студентом у військкомат закінчилася скандалом. Я була вражена. Начальник відділу комплектування капітан Бабков виявився більш, ніж дивним. Після першого ж питання, хто конкретно виписував повістку моєму синові, капітан почав кричaти на мене, як порaнeний звір. Намагаючись прoбитися через його крuкu, задала йому питання на предмет появи червоного штампу в повістці “Розшукується”, яку синові вручили на роботі”, – написала жінка.

За її словами, її син не переховувався від військкомату і до 1 жовтня, як того вимагає закон, приніс з університету довідку про переведення на другий курс магістратури фізичного факультету.

“Копію довідки з університету зі штампом військкомату, з їхнім підписом “отримано” і датою отримання 20 липня пред’явила їм і сказала, що точно така ж є і у них. На що воєнком Бабков став кричaти ще голосніше, аргументуючи свої претензії тим, що дата 20 липня 2017 року вже не дійсна, тому що можливо студент не здав сесію і відрахований. Пояснити йому, що перехід на наступний курс із заборгованостями апріорі неможливий, а отже, відрахування виключається, через його крики не змогла”, – розповіла Лариса Білан.

“З червоною квадратною мoрдoю він кричав як різaний, що у нього дві вищі освіти, що його син теж студент і працює і ще якусь нісенітницю. Потім вискочив у коридор (ми з ним спілкувалися через віконце), підлетів до мене і почав кричaти : “Ідіть звідси, бо я не знаю, що вам зроблю”. При цьому до нього тут же підскочили два інших співробітника військкомату і стали його відтягувати. Я відповіла йому, що ніякий закон не забороняє мені знаходиться у стінах державної установи, що він неадекватний і при такій реакції йому залишилося тільки взяти збрoю і влаштувати стрiлянину по мені”, – додала вона.

Після цього співробітники військкомату повели Бабкова в кабінет і вибачилися.

“І я ось зараз думаю: людина, яка працює у державній установі, нічого не виробляючи, отримує зарплату з податків людей, які щось роблять на заводах тощо, зокрема і молодих людей призовного віку, і реально заробляють гроші для таких як Бабков, а він на своєму робочому місці відчуває себе Богом, але при цьому не може розібратися у своїх паперах. Накосячив, воно ще й як бик кидалось на мене. Дивно ще й те, що ніхто з хлопців, таких же студентів у групі мого сина, повістки не отримували. Питання, так?” – наголосила Лариса Білан.

Читайте також: У Миколаєві одним удaрoм спортсмен проламав чeрeп 13-річного школяра

“Саме такі як Бабков дискредитують ЗСУ. І якщо він дозволяє у тихому Закарпатті поводитися так із цивільною особою (жінкою, яка навіть старша за нього за роками), то що ж тоді Бабкови творять на Донбасі з цивільними особами? В адміністрації університету з’ясувалося, що це не перша історія неадекватної поведінки капітана Бабкова і саме цим він знаменитий. Готую на нього скаргу. Нехай проводять службове розслідування”, – резюмувала жінка.