fbpx
Події
З Батьківщиною в серці: Український мільйонер з США відправив 200 тонн гуманітарної допомоги в зону АТО (відео)

6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз він є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.

Про власника компанії з перевезення вантажів Віктора Паламарчука в українській діаспорі заговорили в 2014 році, коли в Україні почалася війна, і волонтери з США і Канади звернулися до нього з проханням відправити гуманітарну допомогу для армії, пишуть Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

Коли в ЗМІ повідомили, що в ЗСУ не вистачає безпілотників, Віктор на власні кошти закупив дрони ціною від 2,5 до 7 тисяч доларів.

«Ми їх закуповували у Франції і відправляли для волонтера Юрія Касьянова з організації «Армія SOS», їх там переконструйовали і потім вони літали», – згадує бізнесмен.

Всього за два роки він переслав безкоштовно понад 200 тонн гуманітарної допомоги для Збройних сил України.

Українцю після приїзду в США доводилося працювати прибиральником і будівельником. 6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз він є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.

У США Віктор також просуває українські продукти і зазначає, що американці цінують їх за якість. Повертатися на батьківщину чоловік поки не збирається, стверджуючи, що в Америці займатися бізнесом легше і простіше.

Читайте також:ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ПРИВАТБАНКОМ? БАНК ЗАПУСТИВ ПОКУПКУ УЖИВАНИХ ІНОМАРОК

Джерело.

facebook