fbpx
Події
З «Азовсталі» вийшло близько 1700 українських військових – британська розвідка

Із “Азовсталі”, ймовірно, вийшли вже близько 1 700 українських військових, кількість тих, хто залишається всередині, невідома.

У щоденному звіті британської розвідки, оприлюдненому пресслужбою міноборони Сполученого Королівства у п’ятницю, 20 травня, повідомляють про вихід з «Азовсталі» близько 1700 українських військових.

“Cтійкий спротив України у Маріуполі з початку війни означає, що російським силам звідти потрібна переукомплектація і відновлення, перш ніж їх можна буде знову ефективно задіяти. Якщо робити це ретельно, це може бути тривалим процесом. Проте російське командування – під тиском щодо досягнення заявлених оперативних цілей. Це означає, що Росія, можливо, перекине ці сили швидко, без належної підготовки, що загрожує їм ще більшим виснаженням“, – вважають в розвідці Великої Британії.

В міністерстві оборони росії заявили, що зі заблокованого заводу “Азовсталь” у Маріуполі вийшла майже тисяча українських бійців.

Даних про те скільки ще захисників знаходяться на заводі не відома ні британській розвідці, ні тим більше, російській. Українська сторона давала коментар 17 травня під назвою «Гарнізон «Маріуполь» виконав поставлене бойове завдання», пише Новинарня.

Фото: Новинарня.

05/20/2022