fbpx
Без рубрики
З 9 грудня в Україні заборонять товари з 18 російських підприємств

З 9 грудня 2017 року Україна запроваджує санкції проти 18 російських компаній. Діяльність 18 російських компаній тимчасово призупинять на території України, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на дані Мінекономрозвитку.

Під дію санкцій потрапили компанії “Білгородський холодокомбінат”, “Волма-маркетинг”, “Волма-ВТР”, група компаній “Пенетрон-Росія”, завод гідроізоляційних матеріалів “Пенетрон”, “Мікас”, “МК-Метиз”, “Народний пластик”, “Пенетрон-експорт”, “Полі-пак експорт”, “Снек-груп”, “Будсервіс”, торговий дім “Аромадон”, торговий дім “Донспецстрой”, торговий дім “Пенетрон-Росія”, торговий дім “Старфуд-південь”, “Южтранс”, індивідуальний підприємець Мірошникова Ірина.

Переважно ці компанії виробляють будівельні матеріали. Також до списку потрапили підприємства харчової промисловості. Так, до числа продукції “Снек-груп” входять сухарики “Флинт”, закуски “Морские” та горішки “BIG BOB”, добре відомі українцям.

“Южтранс” постачає вугілля українським підприємствам. Також – у Молдову і Польщу транзитом через Україну.

Читайте також: “Спaлила” не тільки свій сарай і будинок, але і господаря”: нардеп показав листування Савченко з відомим журналістом

За інформацією міністерства, санкції застосовують за ведення діяльності, яка загрожує інтересам національної економічної безпеки.

facebook