fbpx

З 2 липня світлофори в Києві будуть працювати в режимі “Зелена хвиля”

З 2 липня КП “Київдорсервіс” в тестовому режимі запроваджує пілотний проект роботи світлофорів в так званому режимі “Зелена хвиля” на ділянці по бульв. Т.Шевченка – бульв. Лесі Українки – вул. Кіквідзе.

“Зелена хвиля” – це робота світлофорів в режимі, при якому зелене світло горить по всій вулиці, що дозволяє транспорту максимально швидко проїжджати відрізок, а не їхати від перехрестя до перехрестя, чекаючи своєї черги на світлофорі. Така практика частіше використовується на найбільших транспортних артеріях міста.

Читайте також:СПЕКОТНА ПОРА: ЯК ПОДБАТИ ПРО СВОЄ АВТО ВЛІТКУ

За словами заступника голови КМДА Іллі Сагайдака, підвищення швидкості руху на міських магістралях і збільшення пропускної спроможності вулично-дорожньої мережі призведе до зменшення пробок на дорогах Києва, ніж поліпшить екологічну ситуацію.

“Даний проект впроваджується в тестовому режимі інтелектуальної транспортної системи в місті Києві (ІТС). При успішному тестуванні “Зелена хвиля” з’явиться і на інших магістралях столиці, основні з яких маршрути так званого “малого кільця”, – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

“Режим “Зелена хвиля” дозволить десяткам тисяч киян витрачати менше часу на пересування по місту, при можливості безперервного руху транспортного потоку на певній ділянці за умови дотримання рекомендованої швидкості (40-50 км/год)”, – повідомив Майзель.

Джерело.

You cannot copy content of this page