fbpx
Події
З 1 січня стане простіше отримати японську візу

Японія спрощує візовий режим з Україною. Нововведення стартує 1 січня 2018 року та передбачає наявність звичайного закордонного паспорта.

Про це мовиться у повідомленні посольства Японії в Україні за підсумками візиту до Києва глави МЗС Японії Кадзуюкі Накано, передає 24 канал.

У повідомленні мовиться, що з нагоди візиту Накано для переговорів з урядом України визначено заходи щодо спрощення візових вимог для короткострокового перебування для громадян України (власників звичайних закордонних паспортів), які набудуть чинності з 1 січня 2018 року.

Так, Японія розширює коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткострокового перебування з діловою метою, а також культурних та наукових діячів. Термін дії віз буде збільшено із 3 до 5 років.

Читайте також: Чудова новина: Україна отримала безвіз з ще однією країною

На додаток до чинних одноразових віз будуть введені багаторазові (з терміном дії 3 роки і максимальним терміном перебування 30 днів) для короткострокового перебування з різною метою, у тому числі туристичною. У випадку ж самостійної оплати поїздки заявнику не потрібно надавати документи від гаранта.