fbpx
Без рубрики
З 1 грудня Ощадбанк зніматиме комісію за платежі в касах

“Ощадбанк” повідомив своїм клієнтам, що з 1 грудня вводить комісію за оплату платіжок в касах. Тепер за кожну платіжку доведеться заплатити 3 грн комісійного збору.

Таким чином, “Ощадбанк” Банк, який приймає до 50% всіх платежів за житлово-комунальні та телекомунікаційні послуги, став останнім банком, який відмовився від безкоштовної обробки платежів своїми касирами, повідомляє Finclub.

В повідомленні клієнтам, розміщеному у відділеннях банку, сказано:

“Інформуємо, що 1 грудня 2016 року буде внесено зміни до тарифів АТ “Ощадбанк”, а саме “Прийом платежів за житлово-комунальні та телекомунікаційні послуги на користь суб’єктів господарювання – постачальників послуг, з якими укладені договори на прийом платежів і/або надання інформаційних послуг” та буде встановлено тариф в розмірі 3 грн за один платіж в касі установ “Ощадбанк”.

Читайте також:КЛІЄНТИ ОЩАДБАНКУ В НЕБЕЗПЕЦІ: З’ЯВИВСЯ НОВИЙ ВИД ШАХРАЙСТВА

Ці зміни відчують всі клієнти держбанку.

“Через мережу “Ощадбанку” проходить від 20% до 50% комунальних платежів, в залежності від регіону і конкретного населеного пункту. У Києві це близько 50% “, – розповіла замдиректора департаменту роздрібного бізнесу – начальник управління організації пасивних і касових операцій банку Марина Ревуцька.

Без комісій можна буде оплатити послуги ЖКП лише в терміналах самообслуговування “Ощадбанку”.

Джерело.