fbpx
Події
Юрія Бойка хочуть позбавити звання Герой України

Зеленський відповів на петицію щодо позбавлення віце-прем’єра часів Віктора Януковича та голови забороненої партії ОПЗЖ Юрія Бойка звання Героя України.

До глави держава звернувся лейтенант ЗСУ Андрій Гайдай. Він закликав “негайно” позбавити Бойка звання.

“В умовах повномасштабної війни України з Російською Федерацією, в той час, коли на фронті гинуть сотні кращих синів щодня, вимагаємо позбавити високого звання Герой України Бойка Юрія Анатолійовича… оскільки таким чином ми нівелюємо значимість цієї нагороди, фактично прирівнюючи між собою Героїв, що захищають незалежність нашої країни з тими, хто робив усе, щоб ця незалежність зникла, працюючи в інтересах і на догоду кату Путіну”, – написав автор петиції.

За словами Зеленського, матеріали, “які відповідають визначеним законом підставам для ухвалення мною як главою держави законного рішення з порушеного у петиції питання, до Офісу президента не надходили”.

“Водночас я звернувся до прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з проханням вивчити порушене у петиції питання, проаналізувати наявність обґрунтованих підстав для застосування персональних обмежувальних заходів щодо Ю.Бойка та поінформувати про результати”, – зазначив президент.

You cannot copy content of this page