fbpx
Дозвілля
Юрій Горбунов став священиком (фото)

У новому серіалі Село на мільйон, прем’єра якого незабаром відбудеться в ефірі каналу 1 + 1, Заслужений артист України Юрій Горбунов став “третейським суддею”.

За сюжетом троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого діда мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва відповідно до села на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто із спадкоємців не зможе протриматися в селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана.

Читайте також:ФОТО ГОРБУНОВА В ДУЖЕ ЦІКАВІЙ ПОЗІ ПІД ЧАС ЗАНЯТТЯ ЙОГОЮ (ФОТО)

Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

Зокрема, в сільраді складається отець Любомир, греко-католицький священик, роль якого виконав Юрій Горбунов.

У Селі на мільйон, можна сказати, у мене роль “третейського судді”. Мій герой не претендує на мільйон. Навпаки, у батька Любомира є мета: зробити так, щоб цей мільйон дістався тому, хто заслуговує “, – розповів Юрій Горбунов.

За його словами, отець Любомир – прогресивний священик. Він займається спортом, вивчає східні єдиноборства, ходить в кедах.

gorb

Джерело.