fbpx

Юна українка завоювала “бронзу” на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Українка Юлія Левченко посіла третє місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики U20, який проходив у польському місті Бидгощ. 18-річна киянка виграла “бронзу” у стрибках у висоту.

Нашій співвітчизниці з першої спроби підкорилася висота у 186 см, а ось при заході на 189 см Юлія тричі збивала планку. Чемпіонкою світу у віковій категорії до 20 років стала чешка Міхаела Хруба, якій скорилася висота 191 см. Другою стала мексиканка Хімена Лізбет Есквіль (189 см).

За підсумками чемпіонату світу U20 в Бидгощі на рахунку українських спортсменів 2 нагороди. Крім бронзи Левченко, “срібло” в метанні молота виборов Гліб Піскунов.