fbpx

Їжа “Євробачення”: іноземці закохалися в сало, а українці нарікають на ціни (відео)

На площах, що прилягають до фан-зони, можна спробувати українські, іспанські, мексиканські, французькі та американські страви.

“Євробачення” посилило конкуренцію між ресторанами і фаст-фудами в центрі Києва. Торговці їжею конкурують не лише в цінах, але й у знанні іноземних мов і привітності до клієнтів, пише ТСН.

“Усе дешево. Це дешева країна”, – радіє турок Юфік. Українці з ним не згодні. “Вище середнього ціни”, – кажуть вони. Американець Девід набрав на чотирьох: суп, м’ясо і делікатес – сало. “Шаленію від нього”, – зізнається він. І додає, що в США за такі гроші не попоїсти навіть найдешевшу їжу. “20 баксів – це дешево”, – радіє він.

Сало в іноземців узагалі в фаворі. Продавці сміються, що називають його дуже по-різному: і “піг” (англійською pig – свиня), і “хрю-хрю”. На близьких до фан-зони площах Поштовій та Михайлівській за шматочок сала правлять 2-4 гривні, за сало з хлібом – 5, картоплю з салом – 20. Вода на 5-10 гривень дорожча, ніж у супермаркеті. Кава ж коштує, як в усіх центральних районах Києва: біля 25 грн за склянку лате чи капучіно. Пиво дозволили продавати лише два дні тому. “Іноземці не розуміють, коли нема пива. Я кажу: нема пива. Вони питають: чому? Кажу: Кличко! Кличко бореться з алкоголізмом”, – розповідає продавець.

Читайте також: Багато провокацій з боку Росії може бути на Євробаченні-2017, – Джамала

Усередині фан-зони поїсти можна від 30 до 120 гривень за страву. Українські салати заїдають іспанськими десертами і запивають бельгійським шоколадом. Торговці кажуть, що є все, аби тільки платили. “Можна готівкою, можна в іноземній валюті, можна розраховуватися також безконтактно. Це не грає ролі”, – твердять вони. І відзначають, що дякують іноземці тільки українською.

You cannot copy content of this page