fbpx
Без рубрики
Їздять на VIP-авто і будують будинки: ЗМІ розповіли про вантажників-злодіїв у “Борисполі”

Вантажники аеропорту “Бориспіль”, у якому за останній рік почастішали випадки крадіжок багажу, можуть “заробити” за місяць до 3 тисяч доларів і їздять на елітних авто.

За словами одного із співробітників аеропорту, вантажник у “Борисполі” серед місцевих – дуже шанована професія.

“Є цілі династії, і багато хто хотів би потрапити на таку посаду, адже, як кажуть, їхній “лівий” заробіток сягає до $3 тисяч на місяць. Вантажники, які вже працюють, приводять своїх, там усі один одному кум-брат-сват чи друг. З боку комусь влаштуватися в порт складно. Звичайно, плати за працевлаштування немає, максимум могорич, але потім віддають до 15% від заробленого”, – розповів він.

Співрозмовник видання стверджує, що серед вантажників є як люди без освіти, так і з вищою.

“Їх відрізняє те, що у них телефони крутіші, ніж у менеджерів. Знаю одну людину, яка за рік купла своїй дівчині позашляховик “Тойота-Прада”, а собі “Мерседес”, – говорить співробітник.

В. о. гендиректора аеропорту Євген Дихне також чув про надприбутки простих співробітників, і запевняє, що вони будують собі величезні будинки і можуть дозволити дорогих адвокатів.

За словами Дихне, найчастіше крадуть під час навантаження багажу на борт літака.

Читайте також: Хто винен? Дитина вкололася ВІЛ-інфікованим шприцом в дитсадку у Львові (відео)

“У нашій системі сортування вже не залишилося зон, які не забезпечені відеоспостереженням. При цьому велика кількість крадіжок у минулий період обумовлено тим, що пасажири рідко зверталися. Злодії діяли “на розслабоні” і відчули безкарність”, – повідав він.

За словами одного зі співробітників “Борисполя”, злодії розкривають усі валізи – як дорогі акуратні, так і найпростіші та непримітні. Джерела збуту крадених речей можуть бути різні.

“Точно ніхто нічого не скаже. Одні сплавляють через реалізаторів, які збувають їх за оголошеннями, інші просять допомогти членів родини, про деякі кажуть, що у них є мережа кіосків із продажу”, – розповів співробітник аеропорту.

“Плівка – не перешкода. Зріжуть. Злодії сподіваються на те, що їх не спіймають на гарячому, а далі – доводь, що вкрали саме в Києві, а не в іншому місті. Особливо якщо були пересадки”, – пояснив один зі співробітників громадського харчування аеропорту з іменем Анатолій.

Джерело.