fbpx
Дозвілля
Її руки змерзали, зуби цокотіли від холоду, вона часто простуджувалась, але вона так сильно вірила у свого чоловіка. У нього ніхто не вірив, окрім неї

Коли жінка – це сила чоловіка.

В кінці 90-х років дев’ятнадцятого століття в електричній компанії у Детройті, що у США, працював молодий механік за 11 доларів на тиждень. Працював він по десять годин у день, а коли повертався додому, до опівночі продовжував працювати в своєму сараї, намагаючись винайти новий тип двигуна.

Його батько вважав, що юнак витрачає свій час даремно, сусіди називали його божевільним, ніхто не вірив, що з захоплення молодого хлопця може вийти щось путнє. У нього не вірив ніхто, окрім його дружини.

Жінка допомагала йому працювати ночами, по декілька годин вона тримала над його головою гасову лампу, щоби бути поруч. Її руки змерзали, зуби цокотіли від холоду, вона часто простуджувалась, але… Вона так сильно вірила у свого чоловіка.

Через декілька років із сараю пролунав шум. Сусіди побачили, як по дорозі без коней, на одному возі їхали дивак і його дружина. Дивака звали Генрі Форд, це він винайшов перше і єдине авто в Детройті. Його дружина Клара завжди підтримувала чоловіка і могла годинами слухати його думки та ідеї.

Уже успішного підприємця Генрі Форда, власника заводів з виробництва автомобілів по всьому світу запитали: що би він знову зробив у житті, якби була така можливість. І він, не вагаючись, відповів: “Я знову одружився би зі своєю дружиною”.