fbpx
Події
“Їсти хочеться…” Історія про бідного дідуся у вишиванці взяла за живе українців

У мережі з’явилася чутлива історія про бідного 80-річного киянина у вишиванці. Її на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував журналіст Влад Антонов.

За його словами, випадок стався в Голосієвському районі Києва. Він помітив літнього чоловіка, який порпався у смітнику.

“Підходжу до парковки, елітний будинок біля метро, стоять дорогі позашляховики підкорювачів столиці. У ряду елітних смітників копається дідусь близько 80 років, зник майже по пояс. Знайшов якісь недоїдки, склав у пакет”, – написав Антонов.

Він зазначив, що чоловік був вдягнений у чисті речі.

“Чистий одяг, випрана біла сорочка з елементами вишиванки. Правда видно, що не стригся і не голився дуже давно. Підходжу, простягаю трохи грошей. Задкує… Прошу взяти. Образився, говорить ні, грошей не візьму, лажу по смітниках, уся пенсія на квартплату йде, а їсти хочеться…” – написав Антонов.

Ця зустріч наштовхнула його на роздуми.

За словами журналіста, саме такі люди точно допоможуть безпритульній тварині чи тому, хто цього потребує, а не бізнесмени, яким шкода дати на доброчинність кілька сотень гривень.

Читайте також: “Взамін нічого не треба”: благородний вчинок юнака у Львові “підірвав” соцмережу

“І така людина швидше допоможе тваринам, наприклад, ніж власники бізнесу, яких у мене в друзях у кожному профілі більше 100. Люди, які заробляють тисячі доларів на місяць, не хочуть і 200 грн дати, а ті, у кого нічого немає, легко діляться з тими, кому потрібна допомога”, – висловився Антонов.

Пост зачепив за живе українців. У своїх коментарях вони зазначили, що їм дуже шкода бідного дідуся. Деякі розповіли історії про те, як допомагають літнім людям грошима та навіть запропонували організувати флешмоб, щоб підтримати пенсіонерів.

 

Джерело.