fbpx

Їли сніг і смоктали лід: виживші у накритому лавиною італійському готелі розповіли про пережите

Люди що вижили в будівлі готелю Rigopiano в італійській комуні Пескара, який напередодні накрила снігова лавина, розповіли про те, як чекали допомоги під завалами.

Про це передає Медуза з посиланням на іноземні ЗМІ.

Джорджія Галассі, 22 роки

Галассі була в готелі разом зі своїм молодим чоловіком на ім’я Вінченцо Форті, йому також вдалося врятуватися. За її словами, в момент сходження лавини вони перебували в холі готелю. Після сходження лавини зал виявився поділений на кілька “частин”, в яких опинилися замкнені люди.

“Все обрушилося на нас, більше я нічого не зрозуміла. <…> Ми виявилися абсолютно відрізані і не чули ні звуку. Наші голоси грюкали; Вінченцо мені пояснив, що це ефект від снігу, свого роду резонатор. Було відчуття, ніби я закрита в ящику, і сніг зверху приховував будь-який звук. Я нічого не чула весь цей час, тільки голоси, які лунали всередині “, – поділилася вона.

За словами Джорджії, вони були поруч з дівчиною, яка намагалася знайти свого хлопця, і ще з одним чоловіком з Риму, якого вдарило колодою по руці, йому було дуже боляче.

“Але перш за все ми підтримували зв’язок з жінкою яка була з своїм сином і голосом шукала дочку”, – додала вона.

Дівчина зазначила, що гіршим став другий день.

“Ми були замкнені в коробці, не розуміючи, скільки часу пройшло. Ми не чули звуків зовні. Ми смоктали лід і так тамували спрагу, але ми не їли, сил і надій ставало все менше. Вінченцо нас підбадьорював, і врешті-решт змусив продовжувати боротися, поки не прибула допомога. [Почувши звуки зовні,] ми почали стукати в стелю з усіх сил. Вони стали нас кликати. я відразу крикнула: “я Джорджія і я жива!” Це найкраще, що я коли-небудь говорила “, – підсумувала постраждала.

Вінченцо Форті, 25 років

“Я залишився без взуття. На мені були легінси, які позичила мені дівчина. В одну мить ми опинилися втрьох на одному квадратному метрі. Ми сиділи обнявшись і їли сніг. Десь поруч ми чули голоси ще одного хлопця і голоси дітей, але спілкуватися з ними не вийшло. Було дуже страшно, ми молилися “, – розповів він.

Франческа Бронці, 28 років

Її хлопець Стефано Феньелло знаходився поруч з нею, він числиться зниклим без вісті.

“Це було тісне місце, що викликає клаустрофобію. Я не могла встати на ноги. […] Найгірше була спрага. Я весь час змочувала губи брудним льодом і снігом”, – ділиться пережили жінка.

Адріана Парето, 43 роки

Її чоловік, в момент сходження лавини знаходився зовні, був знайдений живим на наступний день після того, що сталося. Вона виявилася замкнена разом з сином Джанфіліппо; дочка Людовика перебувала в сусідньому відсіку. Всі троє вижили.

“Я відразу обняла його [Джанфіліппо]. Думаю, ми так і сиділи обнявшись весь цей час, день і ніч”, – розповіла вона.

Читайте також: З’явились нові подробиці в справі матері-алкоголічки яка насмерть споїла спиртом 9-місячну доньку ….(фото, відео)

Джерело.

 

You cannot copy content of this page