fbpx
Столиця
Їхала і мріяла, як приїдемо раніше, я просто ляжу в своє ліжко і дивитимусь телевізор. Більше нічого не робитиму: у будинок кореспондентки ТСН в Києві влучила ракета

Євгенія Цвітанська розповіла, що під час обстрілу російськими військами Києва ракета влучила у її житловий комплекс. Будинок кореспондентки ТСН розташований в одному з житлових комплексів у Шевченківському районі, куди у четвер, 28 квітня, влучили ракети.

Євгенія розповіла, що з початком повномасштабного вторгнення РФ до України вона разом із маленьким сином Макаром виїхала з Києва, та вчора, вперше за два місяці вирішила повернутися додому, адже у столиці стало тихіше, й було декілька незакритих справ:

“Історія про те, чому не варто повертатися із дітьми в Київ. Сьогодні я вирішила поїхати в Київ. Перший раз за два місяці. На один лише вечір. Їхали друзі, було кілька незакритих справ. Та і тихіше ж стало. Лишила Макара на дві доби рідним і рванула.

Їхала і мріяла, як приїдемо раніше, я просто ляжу в своє ліжко і дивитимусь телевізор. Більше нічого не робитиму. Затримались. Випадково. У знайомих вже в Києві. Стоїмо. Розмовляємо. ПВО над нами спрацьовує. Дим стоїть десь здалеку. Прилетіло. Я ж в столиці вперше з дня війни. Мені все дико. Стою і думаю – а раптом це мій будинок. Не повірите. То горів саме мій житловий комплекс. Інший бік”, – розповіла Цвітанська.

Євгенії поталанило, адже під час обстрілу ракета не долетіла до її квартири і житло вціліло.

“Зі мною, із моєю квартирою, в результаті все ок. Але троє постраждалих і купа наляканих сусідів по приїзду додому. Просто уявила, що була б із Макаром… Що я можу забрати з собою цінне? Я забрала його! Звідси. Подалі”, – каже Євгенія.

“Стою і думаю, що ж в мене найцінніше, щоб забрати. Вибрала улюблені іграшки Макара. Грузовичка Льову і його друзів. Вибрала свої найкрасивіші речі. Найкрасивіші речі Макара. І улюблені парфуми, які тримала у красивій коробці і відкладала на потім. Не на потім. На зараз. Хочу жити зараз. Хочу жити і щоб жила моя дитина. Це головне”, – зазначила Євгенія.

Фото: Фейсбук-сторінка Євгенії Цвітанської.

04/29/2022

You cannot copy content of this page