fbpx

Європейці відмовляються від автомобілів з ГБО

Статистика продажу нових легкових авто в Європі свідчить про те, що кількість реєстрацій автомобілів з ГБО зменшується, водночас гібридів та електромобілів – зростає.

Європейці зберігають стабільність в усьому – навіть у кіпівлі автомобілів на альтернативних видах палива. Згідно з даними Європейської асоціації автовиробників (АСЕА), шанувальників екології в Старому Світі залишається стабільна кількість. Просто вони менше купують автомобілів з ГБО, а більше – гібридів та електромобілів.

Згідно з даними АСЕА, у другому кварталі 2016 року в ЄС купили 147 784 автомобілі на альтернативному паливі. Це лише на 0,6% більше, ніж у другому кварталі 2015 року.

А от динаміка продажу залежно від типу палива відрізняється серйозно. Так, європейці купили на 20,8% менше легковиків із ГБО (лише 50211 штук). Водночас кількість реєстрацій гібридів і електромобілів зросла. Так, гібридних машин було продано 63 707 одиниць (+22,6%), електричних – на 7,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте також:  Українці знайшли неймовірний вихід, як здешевити традиційне пальне

Найбільше перейнялися машинами на альтернативних видах палива в Іспанії (позитивна динаміка у 84,4%), а також Великій Британії (+18%). Там спостерігалося зростання попиту саме на гібриди й електромобілі.

А от на батьківщині газобалонного обладнання – Італії, звідки поставляються чимало комплектів ГБО в Україну, відбулося зниження реєстрацій нових автомобілів на пропан-бутані (-14,7%). Водночас на 46% зросли продажі гібридів.

Цей факт демонструє, що якщо раніше італійці та жителі інших країн Європи дбали про екологію і зменшення витрати палива, купуючи автомобілі з ГБО, то тепер вони переходять на гібриди.

Джерело.

You cannot copy content of this page