fbpx
Події
“Європейський Союз має знайти кошти для того, щоб розбиті гусеницями танків дороги перетворити у сучасні автомагістралі, а зруйновані заводи та будинки відбудувати відповідно до сучасних зелених європейських стандартів”, – Звернення Маршалка Сенату Республіки Польща Томаша Гродзького до українського Парламенту

14 квітня Маршалок Сенату Республіки Польща Томаш Гродзький приїхав із візитом до України та виступив українською мовою у Верховній Раді.

Звернення оприлюднила прес-служба Апарату Верховної Ради України.

Томаш Гродзький зазначив, що ЄС повинен знайти кошти, щоб допомогти відновити понищені ворогом міста України:

“Дорогі друзі, тут, у Києві, сьогодні б’ється серце Європи. Україна вже в об’єднаній Європі. Наш обов’язок – це відновлення України. Ворог, тікаючи, залишає за собою руйнування. Ми разом відновимо те, що зруйнували загарбники – ще сучасніше та красивіше, ніж було”

“Європейський Союз має знайти кошти для того, щоб розбиті гусеницями танків дороги перетворити у сучасні автомагістралі, а зруйновані заводи та будинки відбудувати відповідно до сучасних зелених європейських стандартів. Ми також подбаємо, щоб кораблі могли спокійно причалювати до Одеси та інших український портів. Досить беззаконня та державного піратства, культивованого російським флотом!, – зазначив Томаш Гродзький.

Фото: скрін.

04/15/2022