fbpx
Дозвілля
Євробачення: хто представляв Україну на конкурсі (відео)

Історія України в міжнародному пісенному конкурсі почалася в 2003 році.

Дебютувати на єврошоу представилася можливість Олександру Пономарьову, який виконав на Євробаченні композицію Hasta la vista, яка принесла країні 14 місце.

Олександр Пономарьов – Hasta La Vista

Втім, вже у наступному році, на Євробаченні 2004, яке проходило у Стамбулі, Україна здобула перемогу завдяки Диким танцям української співачки Руслани. Серед 36 країн, які брали участь у конкурсі, співачка посіла перше місце з 280 балами.

Руслана – Wild Dances

У 2005-му році Україну на Євробаченні в Києві представляв гурт Гринджоли, виконавши негласний гімн Помаранчевої революції Разом нас багато. В історії Євробачення цей виступ значиться, як один з найбільш провальних: Україна отримала лише 30 балів, посівши 19 місце.

Гринджоли – Разом нас багато

У Греції на Євробаченні 2006 Україну представила відома співачка Тіна Кароль з композицією Show me your love. Запальний виступ артистки приніс країні 7-е місце.

Тіна Кароль – Show me your love

Друге місце на пісенному конкурсі Євробачення 2007 Україні принесла Вєрка Сердючка зі своїм хітом Dancing Lasha Tumbai. Букмекери пророкували Андрію Данилку перемогу в пісенному конкурсі, проте йому так і не вдалося обійти представницю Сербії Марію Шерифович з піснею Молитва.

Вєрка Сердючка – Dancing Lasha Tumbai

а Євробаченні-2008, яке проходило в Сербії, Україну представила Ані Лорак з композицією Shady Lady. Виступ української співачки приніс країні друге місце в конкурсі.

Ані Лорак – Shady Lady

Менш ефектним, на думку критиків і букмекерів, був виступ української співачки Світлани Лободи на конкурсі в 2009 році. Артистка представила Україну з піснею Be My Valentine, зайнявши 12-е місце.

Світлана Лобода – Be My Valentine

На Євробаченні в Осло у 2010 році представляти Україну випала честь співачці Альоші з піснею Sweet People. Дівчина посіла 10-е місце.

Alyosha – Sweet People

У 2011 році українська співачка Міка Ньютон зайняла у Міжнародному конкурсі пісні 4 місце, виконавши пісню Angel.

Міка Ньютон – Angel

15 місце на Євробаченні 2012 в Азербайджані Україні принесла співачка Гайтана з запальним хітом Be my guest. Виступ співачки набрав всього 65 балів.

Гайтана – Be my guest

Видовищний номер української співачки Злати Огневич, представлений на міжнародному конкурсі Євробачення 2013 в Мальмо, приніс Україні третє місце.

Злата Огневич – Gravity

У 2014 році Україна посіла шосте місце. Представником країни на Євробаченні 2014 стала Марія Яремчук з піснею Tick-Tock.

Марія Яремчук – Tick-Tock

У 2015 році Україна вперше відмовилася від участі в конкурсі, за заявою Першого національного каналу — з-за нестабільної фінансової і політичної ситуації в країні.

В 2016 році Україна повернулася на конкурс. Представляла країну співачка Джамала, яка завоювала перше місце. Вона виступила на Євробаченні в Стокгольмі з композицією 1944.

Джамала – 1944

Нагадаємо, Євробачення 2017 відбудеться в травні цього року в Києві і проходитиме у Міжнародному виставковому центрі – найбільшому виставковому спорудженні України.

Півфінали Євробачення 2017 пройдуть 9 і 11 травня, в той час як фінал конкурсу, в ході якого визначиться переможець, відбудеться 13 травня.

Україну на пісенному конкурсі в цьому році представить гурт O.torvald, який став переможцем національного відбору на Євробачення.

Читайте також: Я зараз сама вийду! Як у Франківську пасажири у вишиванках безкоштовно їздять

Джерело.