fbpx

“Євробачення-2023 має відбутися в Калуші”, – мер міста підтримав ідею Олега Псюка

Мер міста Калуш Андрій Найда сказав, що Євробачення 2023 має бути в Калуші, підтримавши ідею фронтмена гурту Kalush Orchestra Олега Псюка. 

Мер вважає, що місто може провести Євробачення.

“Ну реально, скажуть скептики, це маленьке містечко, що вони можуть? А ми скажемо, що ви вважали нереальним навіть вихід Kalush Orchestra у фінал українського національного відбору.

Однак “маленьке містечко”, згуртувавшись, зробило свій внесок у перемогу своєї улюбленої групи у фіналі національного відбору, а потім Kalush Orchestra з розгромним результатом переміг у Турині та здобув для свого “маленького містечка” кубок Євробачення 2022.

Коли Олега Псюка запитали, де буде проведено Євробачення, якщо вони виграють, він сказав: “Як де? Зрозуміло, що в Калуші”. Олег зробив свою частину роботи, тепер калушани мають зробити свою. Зробимо, калушани?

А тепер відкинемо емоції і подумаємо, чому Євробачення має відбутися саме в Калуші?

Калуш – місто, яке знаходиться поблизу кордонів Євросоюзу і це явна перевага для проведення заходів такого типу – як логістично так і безпеково.

Якщо Євробачення пройде у якомусь з великих міст, то це просто буде одна із подій, що на декілька тижнів дозволить трошки додати до туристичного потенціалу. А для Калуша це буде точкою росту на довгі роки.

Калуш заслужив на цей шанс”,  – зазначив мер міста.

Також, за його словами, Євробачення уже має має досвід проведення у невеликих містах і він дуже позитивний.
Зокрема, ірландський Мілстріт із населенням у 1500 людей у 1993-му дуже гідно приймав конкурс.

До речі, того року Ірландія перемогла. А Green Glens Arena побудована спеціально до Євробачення працює уже 32 роки та приймає на своїй території концерти світових зірок, проводить міжнародні бізнесові виставки та спортивні турніри.

У 1982 році Євробачення також проходило у невеликому місті – Великобританському Гаррогейті, з населенням приблизно як у Калуші. Конкурс розпочався із запитання “Де цей Гаррогейт на карті?”.

А зараз один тільки бізнес-центр цього міста дає економіці міста 60 мільйонів фунтів на рік.

“Калуш має на своїй території для проведення Євробачення 2023 не одну ділянку. Не кожне місто може похвалитися таким потенціалом.

Проведення Євробачення на Івано-Франківщині дозволить розвиватися також всій області, адже в 100 км доступності ми маємо дуже багато туристичних локацій – Буковель, Верховина, Коломийщина, Косівщина, Опілля, наша рідна Бойківщина, які радо приймуть фанатів Євробачення”, – зазначив Найда.

Фото: Андрій Найда, Фейсбук

You cannot copy content of this page