fbpx
Події
“Євробачення-2017”: в Росії назвали своїх чотирьох кандидатів до Києва

Стало відомо, хто має найвищі шанси представляти Росію на “Євробаченні-2017”, що проходитиме в Києві. Про це повідомляє видання Комсомольська правда.

Перший канал повинен оголосити ім’я учасника від РФ до початку березня. Зараз список співаків скоротився до чотирьох кандидатів: Олександра Панайотова, Олени Темнікової, переможниці шоу “Голос” Дар’ї Антонюк і дівочого колективу “SOPRANO Турецького”. Ще одна претендентка на путівку до Києва, Нюша, вже заявила, що вибуває з боротьби.

Найвірогіднішим кандидатом був 32-річний Олександр Панайотов. Виконавець робив чотири спроби потрапити а “Євробачення” – двічі від Росії, а дві від України. Пройти йому не вдалося, але після гучного виступу на шоу “Голос”, його шанси дуже високі.

Також всіх здивувала ведуча “Дом-2” Ольга Бузова, вона виклала в Instagram фото, на знімку – співачка Олена Темнікова на тлі логотипу Eurovision і коментар: “Хотіли б ви, щоб вона представила Росію в Києві?”. Пост вже активно обговорюють в соцмережах.

Темнікова може виявитися реальним кандидатом для поїздки на “пісенний конкурс. У неї є голос, вона стильно одягається, а головне подобається не тільки російському слухачеві, маючи досвід виступу в Європі. У шоу-бізнесі її часто називають королевою російського діп-хауз.

Нюша, яку вважали головною конкуренткою Темнікової і Панайотова, вибрала для себе кращий, на її погляд, за  “Євробачення” проект.

Читайте також: Арсен Мірзоян звернувся до фанатів через критику Джамали на нацвідборі Євробачення

Джерело.