fbpx

“Євробачення-2017”: український продюсер пояснив “скандальний” гонорар Джамали

“Мільйонний гонорар” Джамали за виступи в рамках програми пісенного конкурсу “Євробачення-2017” є загальною цифрою, про яку ніхто не подумав. У неї входять різні фінансові витрати цілої команди артиста, і лише частина цієї суми дістанеться самій виконавиці.

Про це розповів український продюсер Олександр Ягольник, який закликав своїх колег і представників українського шоу-бізнесу не мовчати, а пояснювати співгромадянам подібні спірні питання, оскільки якість вимагає відповідних вкладень, пише “Обозреватель” 

“Гонорари Джамали – це не ціла цифра, з цього “мільйона” йде дуже багато грошей на дорогі речі шоу-бізнесу під назвою “гонорари хорошим людям”: якісна графіка, техніка, оркестр… Все це не коштує дешево. До того ж у переводі на гривні цифри здаються великими, а на євро не найбільші. Плюс вона ж робить там три номери”, – наголосив продюсер.

Читайте також: Стала відома сума гонорару ведучого Євробачення 2017

“Тому я закликаю наше шоу-бізнесове суспільство трохи говорити і розповідати, що дешеве якісним не буває. Якщо люди хочуть отримати продукт гідної якості, то, вибачте, художнику ми ж купуємо дорогі фарби, правильно?” – продовжив Ягольник.

“Те ж саме і тут. Там працюють хороші фахівці, вони отримують хороші гроші, просто все це не афішується. Мене дивує, що зараз всі в шоу-бізнесі набрали в рот води і мовчать. Це хороший привід поговорити і пояснити, щоб не вийшло як з Аркою дружби народів. Нічого страшного в цьому немає і я закликаю всіх припинити жити подвійними стандартами”, – підсумував він.

Читайте також: “Ви подуріли?” Винничука обурили захмарні гонорари українських зірок за виступи на “Євробаченні-2017”

Нагадаємо, на цьому тижні стало відомо, що переможниці “Євробачення-2016” Джамалі заплатять 985 500 гривень за виступ в інтервальних епізодах міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”. Відповідна новина викликала обурення у мережі.

You cannot copy content of this page