fbpx

“Євробачення-2017”: три сестри-співачки з Нідерландів викликали фурор в сяючих нарядах (фото)

У другому півфіналі “Євробачення-2017” під шостим номером виступила група з Нідерландів. Тріо O’G3NE ( “О’Джін”) – це три рідні сестри-красуні.

Вони виконали на сцені МВЦ пісню “Lights And Shadows”, що перекладається як “Світло і тіні”. До слова, композиція написана батьком солісток, пише obozrevatel

Дівчата викликали фурор своїми сяючими костюмами. Кожна вибрала свій стиль. Дві сестри були одягнені в короткі сукні, а одна вирішила одягтися в облягаючий брючний костюм.

O’G3NE – це 22-річна Ліза і 21-річні двійнята Еммі і Шеллі Вол. Тому сімейний дух присутній навіть у назві їх колективу: ім’я O’G3NE розбивається на такі складові: O – група крові їх мами (перша), а G3NE розшифровується як “гени трьох сестер”.

Дівчата співають і танцюють все життя. Однак їх перший спільний виступ відбулося тільки під час Нацвідбору на дитяче “Євробачення-2007”, де вони перемогли, заспівавши власну пісню про зміну клімату. Правда, в міжнародному конкурсі, який тоді проходив в їх країні (в Роттердамі), зайняли лише 11-е місце.

29 жовтня 2016 року було оголошено, що група представить Нідерланди на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2017”.

Читайте також:ВЕДУЧІ”ЄЄВРОБАЧЕННЯ-2017″ ІЗ ГОПАКОМ ТА СОПІЛКОЮ КОЛОРИТНО ВІДКРИЛИ ДРУГИЙ ПІВФІНАЛ “ЄВРОБАЧЕННЯ-2017” (ФОТО, ВІДЕО)

You cannot copy content of this page