fbpx
Дозвілля
“Євробачення-2017”: стало відомо про долю “небажаних” в Україні росіян

У російську делегацію на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2017” не ввійдуть артисти, чиї імена внесені в так звані “чорні списки” в Україні.

Про це 31 січня під час жеребкування країн-учасників заявив виконавчий директор “Євробачення” Йон Ола Санд.

Організатори запевнили, що постійно підтримують зв’язок із російською делегацією. Під час однієї з останніх розмов Йон Ола Санд домовився, що Росія не стане відправляти в Україну артистів, які створюють загрозу національній безпеці держави, через що увійшли в “чорні списки”, складені Міністерством культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

“Ми в постійному контакті з російською делегацією і домовилися, що до її складу увійдуть тільки ті особи, які можуть працювати в Україні”, – зазначив виконавчий директор “Євробачення”.

Нагадаємо, раніше в мережі поширилася інформація, що на час проведення пісенного конкурсу дії “чорних списків” будуть припинені. Ця інформація не була підтверджена.

Читайте також:ЯКА ДОЗА ВОДИ І ШОКОЛАДУ МОЖЕ ВБИТИ ЛЮДИНУ (ВІДЕО)

У свою чергу, міністр культури України Євген Нищук заявив, що жодних компромісів росіянам не варто очікувати. Якщо Йосип Кобзон захоче приїхати на конкурс в Україну, він не буде допущений. Тоді ж Нищук згадав, що в Росії є чимало порядних виконавців, які розуміють, що мир – це головне, і він в цьому впевнений.

Джерело.