fbpx
Дозвілля
Євробачення-2017 “: кого побачать українці у другому півфіналі Нацвідбору

Другий півфінал Національного відбору на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2017”, який стартує вже в цю суботу, 11 лютого, готує для глядача чимало сюрпризів і обіцяє бути вражаюче гучним.

На відміну від першого етапу, який відбувся 4 лютого, у другому півфіналі українці почують менше відомих імен, однак зможуть побачити низку виступів, формат яких вийшов далеко за рамки звичного.

Довести, що саме вони гідні місця у фіналі Національного відбору спробують наступні вісім претендентів: рокери Detach і готи Aghiazma, indie-група LETAY і колоритне тріо Рanivalkova. Конкуренцію їм складуть фаворит інтернет-голосування Руслан Кузнєцов (KUZNETSOV) і заводний ROZHDEN. Порцію ніжності і загадковості чекаємо від виконавиць ILLARIA та Міли Нітіч.

DETACH. Ще в минулому році група стала однією з найбільш затребуваних на вітчизняних музичних фестивалях. Серед успіхів DETACH можна відзначити і суперфінал шоу “Х-Фактор”.

AGHIAZMA.  Сьогодні учасники AGHIAZMA трудяться над створенням дебютної платівки. У їхньому арсеналі вже налічується шість треків і два відеокліпи, а також подвійна порція енергії, з якою група виступить на сцені Національного відбору.

LETAY. Колектив став впізнаваним завдяки соціальним мережам. Згодом її учасники провели два всеукраїнські тури і виступили на сцені великих вітчизняних фестивалів.

Рanivalkova.  Яскраве жіноче тріо Panivalkova обіцяє, що їхня пісня буде справжнім шаманським треком, а виступ – змовою на кохання і цілим виром емоцій.

ROZHDEN. Зірка проекту “Голос країни” Рожден Анусі в 2014-му році записав дебютний альбом PRAVDA. Музикант поєднує у своєму жанрі елементи фанку та хіп-хопу.

KUZNETSOV. Руслан Кузнєцов – український блогер. Став зіркою YouTube і потрапив у Нацвідбір завдяки підтримці своїх фанів. За нього віддали голоси понад 11 тисяч шанувальників.

ILLARIA. Про співачку Катерину Прищепу, ім’я якої ховається під псевдонімом ILLARIA, заговорили після виходу композиції “Вільна” у 2008 році. Пізніше дівчина заявила про себе в популярному проекті “Голос країни”.

Міла Нітіч. За кілька років сольної кар’єри Міла Нітіч встигла відзначитися на сцені конкурсу “Нова хвиля”, після чого в 2011 стала учасницею проекту “Голос країни”.

Читайте також: “Взамін нічого не треба”: благородний вчинок юнака у Львові “підірвав” соцмережу

Джерело.