fbpx
Події
Євробачення-2017: букмекери зробили нові прогнози щодо переможця

Євробачення у 2017 році пройде в Києві 9 та 11 травня (півфінали) і 13 травня (фінал). Європейські букмекерські контори приймають ставки на переможця конкурсу Євробачення-2017.

Дані повідомили на EurovisionWorld.

Перемогу на конкурсі прогнозують Італії, яку представить Франческо Габбані. Друге місце посідає Болгарія, а третє – Швеція. Четверте місце займає Португалія, п’яте прогнозують Вірменії, а Україні, за ставками букмекерів, світить лише 24 сходинка.

Читайте також: Меладзе спрогнозував місце O.Torvald на Євробаченні-2017

Болгарію на Євробаченні-2017 представить 17-річний Крістіан Костов. Вибороти перемогу для Швеції спробує Робін Бенгтссон. Від Португалії виступить Сальвадор Собрал, а від Вірменії – прекрасна Арцвік. Україну на Євробаченні-2017 представить рок-гурт O.Torvald.

А ще в середині березня, коли всі країни-учасники Євробачення-2017 тільки визначилися зі своїми представниками, букмекери прогнозували перше місце Італії, друге – Бельгії, третє – Швеції, четверте – Португалії, а п’яте – Росії. Однак, як усім вже добре відомо, Росія не братиме участі в Євробаченні цього року. Її представниці Юлії Самойловій заборонений в’їзд в Україну – вона порушила правила перетину державного кордону України, щоб виступити в анексованому Криму.

Нагадаємо, що на 62 міжнародному пісенному конкурсі Євробаченні в Києві у Міжнародному виставковому центрі візьме участь 42 країни. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня.

Джерело.