fbpx
Події
“Євробачення-2017” без O.Torvald: лідер групи зробив офіційну заяву (фото)

Група O.Torvald виступить на всіх етапах “Євробачення-2017” в повному складі. А чутки про те, що рокери нібито відмовляться від участі в пісенному конкурсі або виступлять без вокаліста, вагітна дружина якого може народити в дні заходу, є не більше ніж витівками жовтої преси.

Такою заявою в студії “Обозревателя” поділився лідер групи Женя Галич.

“Україна може залишитися без представника, тому що я як би заявив, що якщо у моєї дружини почнуться пологи в період конкурсу, я буду присутній на пологах. Слухайте, ну люди виривають з контексту такі речі і роблять такі заголовки … Я зневажаю жовту пресу” , – посміявся музикант.

“Давайте так: група O.Torvald гідно виступатиме на всіх етапах конкурсу” Євробачення-2017 “, це моя офіційна заява. Ми готуємося, ми створюємо номер, костюми, багато займаємося і репетируємо. Ми багато працюємо з західною пресою і діаспорою, у нас дуже серйозна підготовка “, – заявив Галич.

“Я також хочу звернутися до людей, читав сьогодні, ось ви пишете:” Нема про що співати, тому буде приймати пологи “. Я співаю як раз про це. У цій пісні сказано про вас, людей, які направляють весь свій негатив по відношенню до інших, не розбираючись в ситуації, просто довіряючи ЗМІ. Пісня “Time” – вона про те, що просто потрібно іноді довіряти людям, які знаходяться поруч з вами. Менше зла, хлопці “, – додав вокаліст.

Нагадаємо, сьогодні музикант виховує доньку Єву і очікує народження сина. Дружина рокера, Лера, знаходиться на 9 місяці вагітності.

Читайте також:ІВАН ДОРН ВПЕРШЕ ПІДТВЕРДИВ, ЩО У НЬОГО Є ДОНЬКА (ВІДЕО)