fbpx

Євген Кошовий заявив, що відчуває себе бомжем (відео)

Актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий став гостем програми Анатолія Анатоліча “Зе Інтерв’юер”, в якій розповів про себе і про життя “Кварталу 95” пише видання Без Табу.

В інтерв’ю Євген Кошовий заявив, що відчуває себе бомжем.

“Ми, Анатолич, можемо з тобою себе почувати бомжами по відношенню до е-декларацій наших політиків. А що говорити про людей, які живуть в однокімнатних квартирах? У яких немає автомобілів, а у дітей – велосипедів? 80 картин задекларував якийсь Вася … та навіщо вони йому потрібні? Пішов би продав і допоміг якомусь дитячому будинку. а вони вважають, що зараз нагребуть, а потім комусь це втюхають. Один вже нагріб … зараз в Ростові або Москві “, – різко пожартував комік.

На питання Анатоліча про те, коли ж закінчиться АТО, Женя коротко відповів: коли це перестане бути комусь вигідним. Відомо, що Кошовий родом з Луганська. У зв’язку з ситуацією в країні востаннє актор там був у 2014 році, коли давав концерт зі студією.

Крім того, Кошовий зізнався, що під час гастролей він ночує в одному номері з Володимиром Зеленським: “Так пішло з самого початку. Я не пам’ятаю передісторії, але якось так вийшло, що ми разом живемо. Тільки Леночка Кравець живе одна, але було б дивно, якщо б з нею жив хтось із нас. Юзик (Юрій Корявченков, – прим.ред) раніше жив з Крапіком (Юрій Крапов, – прим.ред), але зараз їх розселили окремо, тому що вони обидва хропуть , як скоти. Вони не можуть витримати один іншого “.

За словами Євгена, головний секрет “Кварталу 95” в тому, що всі його актори як один кулак. Як зазначив Женя, поки вони разом – вони сила: “Я вважаю, що в якомусь сенсі, ми – голос народу”.

Зе Інтерв’юер: Анатолій Анатоліч і Євген Кошовий: дивись онлайн новий випуск програми:

You cannot copy content of this page