fbpx
Дозвілля
Євген Кошовий розповів про особисте життя

Лисий Женя зі студії «Квартал 95» — знаменитість , одружений чоловік, і татко. При цьому чолов‘яга знає ціну своїй сім‘ї, своїй лисині і знає, що діти та дружина — найкраща антикризисна терапія.

А ще Євген Кошовий розповів, що перша близькість була у  нього — через хвилинну слабкість.

«Мені було 17 років, це була навіть не студентська закоханість, а хвилинна слабкість. Після цього ми просто дивилися одне одному в очі та спілкувалися», — поділився спогадами Женя в інтерв‘ю .

«Близькість без почуттів — це коли по-п’яні. Випив, закортіло — гайда! Звичайно, всяке бувало. Я ніколи не був фанатом того, щоб напиватися і шалено йти шукати кого-то», — запевняє він.

Причому жінок у житті лисого «квартальщика» було… Одним словом, були жінки.

«Я їх на пальцях не перелічував. Хоча, напевно, пальців на руках і ногах вистачило б. Але й цього достатньо, щоб отримати життєвий досвід і поділитися ним зі своєю коханою дружиною», — каже Євген.

Читайте також: ЗІРКА “95 КВАРТАЛУ” ЄВГЕН КОШОВИЙ ПОКАЗАВ КРАСУНЮ ДРУЖИНУ ТА ДОЧКУ (ФОТО)

Також зізнався Лисий, що його не збуджує атрибутика з с…-шопів. Каже, він — не фанат таких іграшок, йому й так вистачає тепла та ласки. А для різноманіття, як вважає Женя, краще змінити місце локації — наприклад ванна. «Але у ній не завжди зручно, тому що вона маленька», — додав веселун.

Джерело.

Реклама