fbpx

Євген Комаровський розповів, коли можна очікувати закінчення карантину

Карантин в Україні на думку лікаря Євгенія Комаровського закінчиться нескоро. Медик не зміг назвати точну дату закінчення, але зробив свій прогноз щодо тривалості карантину. Доктор вважає, що карантин в Україні закінчиться тоді, коли 28 днів поспіль не буде з’являтися інформація про нових заражених.

Доктор Комаровський у своїх розрахунках дати закінчення карантину орієнтується на думку світових епідеміологів. Лікар також висловився про епідемію – доктор упевнений, що вона не припиниться навіть після того, як коронавірусом захворіють до 80% населення Землі.

Про це повідомляє РБК Україна.

За словами Комаровського, більшість експертів сходиться на думці, що перестати хвилюватися про епідемію можна буде тільки після того, як протягом 28 днів не буде виявлено нових випадків захворювання, зазначив він.

“Більшість епідеміологів сходяться на думці про те, що розслабитися можна буде тоді, коли протягом 28 днів поспіль у країні не буде виявлено нових випадків захворювання”, – заявив він.

На думку експертів, держави будуть відкривати свої кордони іншим країнам, тільки якщо протягом 28 днів у них не будуть фіксуватися випадки зараження коронавірусів.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page