fbpx

Євген Клопотенко змінює систему шкільного харчування (фото)

Нещодавно на сайті Громадського проекту з’явився ще один, кулінарний.

Основною метою проекту є зміна системи у шкільних їдальнях країни.

Всі ми пам’ятаємо жахи шкільного харчування. Холодне не смачне пюре, соєва сосиска, борщик без м’яса і так далі. На думку відомого українського кулінара, переможця «МастерШеф – 5», випускника школи Le Cordon Bleu Євгена Клопотенко, справа не тільки у виділеному бюджеті. Основною проблемою є застарілі рецепти, за якими готують люди у шкільних їдальнях.

Саме він і вирішив створити новий проект, який покликаний докорінно змінити цю систему.

Клопотенко хоче створити збірник нових рецептів, за якими будуть готувати у навчальних закладах. Він буде зроблений на основі сучасних технік обробки продуктів і дитячої дієтології. При цьому кулінар зазначає, що за рамки бюджету це не вийде.

Для того, щоб підтримати цей проект треба проголосувати за нього на сайті. Відповідно, чим більше голосів, тим ймовірніше, що його реалізують.

Відео з проханням проголосувати, Євген опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Читайте також:ПЛАТИТИ ЧИ НЕ ПЛАТИТИ. ІНСТРУКЦІЯ, ЩО РОБИТИ КИЯНАМ ІЗ НОВИМИ КВИТАНЦІЯМИ ЗА КОМУНАЛКУ (ВІДЕО)

Мы продолжаем бороться за победу в проекте по изменению питания в детских школах, но нам нужно еще голосов. (пока мы на 7ом месте) Мы понимаем, что процедура голосования запутанная, но мы попытаемся объяснить: – что это не сбор денег, а голосование за идею, которой выделят деньги, если она наберет достаточное количество голосов. – голосование с идентификацией через банковскую карту это надежный способ подсчета голосов, который проверяет что вы это вы и вы киевлянин, организаторы не получают доступа к вашему счету и не списывают деньги с карты – процедура голосования занимает 1 минуту – это только для киевлян Вместе мы сможем больше!!!!!! Спасибо всем за помощь. Еще нужно самую малость. https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/287 ссылка в описании. #евгенийклопотенко #культфуд #питаниевшколах

Відео, опубліковане користувачем Евгений Клопотенко (@confiture_man)

Джерело.

You cannot copy content of this page