fbpx
Дозвілля
ЄС затвердив дев’ятий пакет санкцій проти Росії

Рада ЄС затвердила у п’ятницю дев’ятий пакет нових санкцій, спрямованих на посилення тиску на Росію у зв’язку з її агресією проти України.

Про це повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Узгоджений пакет вводить нові заходи експортного контролю та обмеження на товари і технології подвійного призначення, а також товари та технології, які можуть сприяти технологічному вдосконаленню російського сектору оборони та безпеки, значно розширюючи список суб’єктів, пов’язаних з військово-промисловим комплексом Росії.

• Зокрема, ЄС розширить заборону на експорт товарів та технологій, пов’язаних з авіаційною та космічною промисловістю, включивши до пакету авіаційні двигуни та їх частини.

• ЄС заморозить активи ще двох російських банків і додасть “Всеросійський банк регіонального розвитку” до списку організацій, на які поширюється повна заборона проведення операцій.

• Крім того, Рада ЄС ініціювала процес призупинення ліцензій на мовлення ще чотирьох російських ЗМІ: “НТВ”/”НТВ Мир”, “Россия 1”, “РЕН ТВ” та “Первый канал”.

• ЄС також розширить заборону на нові інвестиції у російський енергетичний сектор, додатково заборонивши нові інвестиції у російський гірничодобувний сектор.

https://espreso.tv/es-ostatochno-zatverdiv-devyatiy-paket-sanktsiy-proti-rosii

 

You cannot copy content of this page