fbpx
Події
“Є заяви бойовиків про виявлення тіл у військовій формі. До упізнання і судмедекспертизи говорити про це рано”, – спікер АТО про трьох зниклих на Донбасі воїнів

До проведення упізнання і судмедекспертизи підтвердити або спростувати загибель зниклих 8 січня українських воїнів неможливо. Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник, передає Цензор.НЕТ.

“Станом на цю хвилину ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію я не можу. Тому що до тих пір, поки тіла не будуть повернуті українській стороні, поки не буде проведена судово-медична експертиза, доти, поки не буде проведено упізнання тіл, говорити про це рано “, – відповів він на прохання прокоментувати оприлюднену в ЗМІ інформацію про те, що троє українських воїнів, зниклих на Донбасі 8 січня, загинули, їхні тіла у бойовиків.

Також читайте: В мережі з’явилося відео, як івано-франківські поліцейські при температурі -25 градусів, ловили по центрі міста голу жінку (відео +18)

“Є певні заяви протилежної сторони про виявлення тіл у військовій формі. Акцентую ще раз, поки не будуть проведені упізнання і судмедекспертиза, говорити про це рано”, – відповів Мотузяник на питання про те, чи є яка-небудь інформація про тіла загиблих українців на окупованій території в районі сектору “М”.

Нагадаємо, сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що троє українських воїнів, зниклих на Донбасі 8 січня, загинули, їх тіла зараз у бойовиків. Про це журналістам розповів двоюрідний брат одного зі зниклих воїнів.

Джерело.

facebook