fbpx
Дозвілля
Є у мене сестра, дуже хороша жінка. Вона завжди працювала на керівних посадах, і володіє неабиякими здібностями. У неї син, а розлучилася з чоловіком давно. Дитину завжди сама виховувала, добре, що вміє гроші заробляти, тому її дитина ніколи ні в чому не потребував. Загалом, досить самодостатня жінка. Але нещодавно вона приголомшила нас всіх, я маю на увазі спільних знайомих і родичів. Вона десь познайомилася з хлопцем, який на тринадцять років молодший від неї

Є у мене сестра, дуже хороша жінка. Вона завжди працювала на керівних посадах, і володіє неабиякими здібностями. У неї син, а розлучилася з чоловіком давно. Дитину завжди сама виховувала, добре, що вміє гроші заробляти, тому її дитина ніколи ні в чому не потребував. Загалом, досить самодостатня жінка. Але нещодавно вона приголомшила нас всіх, я маю на увазі спільних знайомих і родичів. Вона десь познайомилася з хлопцем, який на тринадцять років молодший від неї.

Ну, перший час ми думали, що це тимчасово. Але ні, вона тепер з ним живе. Як і раніше працює на хорошій роботі, а її молодий співмешканець вдома сидить. Вона навіть машину свою йому віддала, а сама їздить на іншій. Одягає його і взуває, а він навіть на роботу не збирається йти.

Ми всі були дуже здивовані. Ірина завжди була такою серйозною і розважливою. Всі родичі до неї за порадою зверталися, а тут таке. Я думала, що якщо подібне щось трапиться з кимось із нас, вона швидко все на місця поставить. А зараз, схоже, їй допомога потрібна.

Ми намагалися з нею поговорити і не раз. Але вона нічого навіть слухати не хоче. Каже, що саме зараз щаслива повністю і нічого в тому, що допомагає коханому на ноги стати, вона не бачить.

Ми вирішили поговорити з племінником, щоб він напоумив матір. Але все марно. Учора вона мені зателефонувала і гранично ясно дала зрозуміти, що більше ніяких порад не потерпить. Додала, що це її життя її кошти і їй вирішувати на що витрачатись.

Батько і мама за голову хапаються, брат ледь не плаче. Якщо раніше ми могли звернутись до сестри у будь-яку мить і отримати допомогу, то тепер вона про нас забула. Для неї є лиш нове кохання і син. Все! Ми лишились геть самі.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.