fbpx
Дозвілля
“Є ризик залишитися біля розбuтого корита”: В’ячеслав Узелков “пройшовся” по відносинам героїв у романтичному реаліті “Наречена для тата” (фото)

У вівторок, 20 лютого, у романтичному реаліті “Наречена для тата”, яке показує телеканал СТБ, взяв участь відомий боксер і тренер В’ячеслав Узелков. Разом із дружиною Мариною вони провели тренування для пари – Марата Осипова і Вікторії Короткової.

Спостерігаючи за героями проекту, В’ячеслав поділився своєю думкою з “Обозревателем“.

“Проблема Марата в тому, що він ні до кого не прислуховується. Це стосується і його сина. Як мені здалося, хлопчик дуже розпещений. Дитину потрібно правильно налаштовувати, приділяти час вихованню, інакше є ризик залишитися біля розбuтого корита”, – зазначив боксер.

А ось з приводу Віти у тренера склалася думка, що дівчина ще дуже молода, щоб виходити заміж.

“Віті всього лише 21 рік. Дивлячись на деякі її реакції на слова Марата, мені здалося, що вона не зовсім готова створювати сім’ю. Але я можу помилятися”, – поділився думкою В’ячеслав.

Проаналізувавши спілкування пари в цілому, В’ячеслав прийшов до висновку: “Не потрібно шукати маму для дитини. Потрібно знайти собі кохану жінку. Звичайно, варто прислухатися до думки сина, але не зациклюватися тільки на ньому. Якщо ти знайдеш жінку, яка буде тебе любити, то, я впевнений, вона полюбить і твою дитину”.

Читайте також: ВЕДУЧА “НОВОГО КАНАЛУ” ОЛЕНА ФІЛОНОВА, ЯКУ ПOБUЛИ НА ВЕСІЛЛІ ЧИНОВНИКА, РОЗПОВІЛА ПРО ЛІКУВАННЯ (ФОТО, ВІДЕО)

За тим, як будуть розвиватися відносини Марата і Вікторії далі – дивіться по вівторках у реаліті “Наречена для тата” о 20:00 на телеканалі СТБ.