fbpx
Дозвілля
Яна Соломко відкрила шoкyючу правду про обраницю Дмитра Черкасова (фото)

Учасниця першого “Холостяка” Яна Соломко поділилася своїми роздумами про розвиток стосунків Діми і Ліди. Повідомляє сайт Більше.ком.

Після завершення випуску шоу в соціальних мережах глядачі почали звинувачувати творців “Холостяка” в театральній постановці. Вони впевнені, що з самого початку шоу все рухалося за сценарієм. Думками з цього приводу вирішила поділитися і Яна Соломко. На своїй сторінці в Instagram зірка розмістила великий лист, в тексті якого висловилася про фіналістку і про саме шоу в цілому:

“Стільки людей питали мою думку про цей сезон, що я спеціально подивилася кілька серій… Що я хочу сказати: з кожним сезоном приходять все більш досвідчені дівчата, які знають, як себе вести. Не те, що в першому сезоні. Стелла не зовсім відкрита…

Мені здається, це захисна реакція, а сама вона добра людина, з хорошою енергетикою. А Ліда намагається бути ідеальною – хоча їй не потрібні ні відносини, ні сім’я. І, думаю, багато хто помітив, як вона змінилася в обличчі, коли холостяк привів її в недобудований будинок… всі її почуття відразу пропали”,- пише екс-холостячка.

Яна написала, що, швидше за все, спробувати побудувати якісь відносини Дмитро міг і хотів тільки зі Стелою:

“Звичайно, спробувати побудувати якісь відносини холостяк хотів, і, мені здається, міг тільки зі Стелою. Але у режисерів, напевно, своя задумка… хоча від сезону до сезону вона не змінюється”,- ділиться своєю думкою про вибір Черкасова Яна Соломко.

Читайте також:МАРГО З “ХОЛОСТЯКА” ПОКАЗАЛА СЕБЕ ДО ОПЕРАЦІЙ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО

Холостяк 7… )) Столько людей спрашивали мое мнение об этом сезоне, что я специально посмотрела несколько серий… Что я хочу сказать: с каждым сезоном приходят все более опытные девушки, которые знают как себя вести. Не то что в самом первом сезоне. Стелла не совсем открытая… Мне кажется это защитная реакция, а сама она добрый человек, с хорошей энергетикой. А Лида пытается быть идеальной – хотя ей не нужны ни отношения, ни семья. И, думаю, многие заметили как она изменилась в лице, когда Холотяк привёл ее в недостроенный дом… все её чувства сразу попали. Конечно, попробовать построить какие то отношения Холотяк хотел и мне кажется мог только со Стеллой. Но у режиссёров, наверное, своя задумка… хотя от сезона к сезону она не меняется. 😏😏😏😏😏😏😏 А что вы думаете об этом?😏 #холостяк7 #стб

Допис, поширений Яна Соломко (@yana.solo)