fbpx

Співачка, учасниця першого сезону шоу “Холостяк, а нині ведуча проекту” Зважені та щасливі “Яна Соломко на початку вересня оголосила кастинг в групу, яка буде складатися тільки з дівчат плюс розмір.

– Після тривалої перерви я повертаюся на велику сцену, не одна, а з новим музичним проектом, ідея якого народилася, завдяки спілкуванню з вами, мої дорогі глядачі. Окрема подяка моїм “товстунам”, по колегах телепроекту за натхнення і віру в себе. Ваші історії нагадують мені про мою. Я переконана, що вага, зріст, колір шкіри – не головне, щоб домогтися успіху в шоу-бізнесі. Стати зіркою сьогодні може абсолютно кожен і я готова довести це! Я оголошую ексклюзивний кастинг і запрошую до співпраці дівчат, що володіють нестандартною красою плюс розмір, хорошими вокальними даними і харизматичною зовнішністю, – написала Яна на своїй сторінці в соцмережі.

Читайте також:ЯНА СОЛОМКО НЕСПОДІВАНО РОЗЧАРУВАЛА СВОЇХ ШАНУВАЛЬНИКІВ (ФОТО)

Соломко вирішила ініціювати музичний проект, де на одній сцені з нею стоятимуть нестандартні вокалістки.

І ось – перша артистка з пишними формами, яку вибрала Яна.

– Рада представити вам Сашу Зарицьку – нову учасницю групи ЯНГА. У дитинстві вона мріяла стати “народною артисткою”, але батьки віддали її в юридичну академію. В знак протесту Саша рік там не з’являлася. Ця бунтарка в усьому прагне бути кращою. Володіє харизматичним вокалом, сідає на шпагат, добре танцює, грає на синтезаторі, а також шиє собі одяг. У 14 років вона зробила свою першу татуювання у формі ноти, – описує нову учасницю колективу Соломко.

solomko

Джерело.