fbpx
Дозвілля
Яким повинен бути ваш ідеальний чоловік по знаку Зодіаку

Овен

Жінки-Овни цінують чоловіків, які здатні стати їм кращим другом. Тому вони намагаються розгледіти в партнері насамперед ті його позитивні якості, що проявляються в спілкуванні. Особливо цінуються почуття гумору, розум, винахідливість, красномовство, балакучість.

Все це притягує жінок – Овнів в перший час, але може перерости в справжню проблему, оскільки такий чоловік-партнер здатний пригнічувати, займаючи надто багато простору. Втомлена від спілкування жінка в результаті готова втекти куди завгодно, лише б залишитися наодинці сама з собою.

На щастя, не все настільки сумно, і такий стан характерний лише для початкової стадії відносин жінок-Овнів. Навчені гірким досвідом, вони в майбутньому вже вибирають собі не настільки нав’язливих і егоцентричних партнерів, оцінюючи в них в першу чергу людські якості. А як складалися твої перші відносини? Чи вдалося знайти другу половинку відразу?

Телець

Жінки-Тельці в своїх запитах схильні до одного цікавого протиріччя. З одного боку, їм зовсім не хочеться вибирати людину, яка хоч якось обмежує свою свободу. Це повинен бути господар свого життя, здатний не тільки планувати, а й реалізовувати плани, ні з ким не радячись. Ця риса характеру захоплює жінок-Тельців.

Проте ця вимога виглядає досить дивно, враховуючи, що, з точки зору таких жінок, чоловік повинен у всьому беззаперечно слухати свою другу половинку. Вольові особистості, яких обирають Тельці, противляться тиску, що призводить до конфліктів і часто стає руйнівним в стосунках. Що робити?

Визначитися, що ж для тебе в чоловікові важливіше: воля чи покірність. Розібравшись з пріоритетами, ти зможеш вибрати собі партнера. Поділися, що ж для тебе краще?

Близнюки

Жінки-Близнюки цінують свободу у всіх її проявах, в тому числі і як цінність в пріоритетах чоловіків. Тільки у міру дорослішання поняття «свобода» поступово трансформується для Близнюків, і якщо в більш юному віці жінки-Близнюки вибирають чоловіків, які можуть здивувати безпечністю, то більш зрілі жінки-Близнюки вважають, що свобода – це постійне прагнення, в тому числі і до розвитку.

Таким чином, вони приходять до висновку, що найголовніше – це коли чоловік, який прагне стати краще, невпинно розвивається і працює над собою. Ідеальні партнери Близнюків – цілеспрямовані люди, здатні заражати своїм ентузіазмом. А як розумієш свободу ти? І чи важлива вона в стосунках?

Рак

Для жінок-Раків кращий варіант – це надійна і спокійна людина. До таких їх підсвідомо тягне. Авантюристи, лихачі і веселуни – це все ті люди, від яких Раки намагаються триматися осторонь. Їм хочеться стабільності і надійності, а тому чоловік, з яким така жінка буде щаслива, це найчастіше перевірений життям друг, колега або знайомий кого-небудь з друзів.

Ці союзи зазвичай завжди міцні, оскільки Раки дуже довго і ретельно придивляються до своїх майбутніх партнерів, щоб зробити остаточний вибір, і, як правило, залишаються задоволені ним. Єдина помилка, яку ні в якому разі не варто робити, – це повертатися до людей, відносини з якими колись не вдалися.

Прагнучи до стабільності, жінка-Рак може спробувати відновити старий союз, де їй все знайомо і звично, але все ж це крок, який краще не робити. Розкажи, скільки часу ти придивлялася до другої половинки? Які твої головні пріоритети і цілі?

Лев

Королеві жінці-Леву досить складно догодити. У всій своїй красі вона ставиться поблажливо до чоловічої статі, і той, хто дійсно може розтопити її серце, – це чоловік в прямому сенсі слова неординарний. Жінку-Лева досить складно здивувати типовими досягненнями: розміром зарплати, гучною назвою своєї посади або грандіозними планами на життя – таких людей багато, і всі вони зливаються для неї в єдину нудну сіру масу.

Жінка-Лев симпатизує творчим людям, а тому їй подобаються художники, письменники і музиканти, чий талант вона здатна оцінити. Подумай, чи правда характеристика відображає твої власні схильності у виборі чоловіків.

Чи справді ти, будучи Левицею, вважаєш звичайних чоловіків нудними і чекаєш, коли в твоєму житті з’явиться якась дуже особлива людина?

Діва

Діва шукає насамперед ту людину, яка здатна скласти контраст її практичній натурі. Її цілком здатний зацікавити ранимий, схильний до зайвої емоційності чоловік. Це пов’язано з природною схильністю Діви оберігати, піклуватися і іноді повчати свого коханого.

Досить складно домінувати у відносинах з вольовим чоловіком, а от зі слабким це реалізувати простіше. Втім, «слабкість» – не зовсім вірна характеристика. Правильніше сказати, що цей чоловік має досить великий потенціал, який він буде здатний розкрити тільки з підтримкою Діви. Таким чином, партнери цілком гармонійно доповнюють один одного. Але слід зазначити, що взаємні успіхи – це ще не все, що їй потрібно.

Вдячність – то, що в результаті хоче отримати жінка-Діва з відносин, і далеко не кожен чоловік здогадується про це. Такі ситуації можуть обернутися кaтaстрофою, і саме вони породжують міфи про те, що з Дівами важко ужитися. Проте Діви ніколи не здаються і в підсумку знаходять ту людину, яка здатна оцінити їх допомогу і підтримку по достоїнству. А чого чекаєш від відносин саме ти?

Терези

Жінка-Терези, як справжній цінитель всього прекрасного і піднесеного, закохується в тих чоловіків, які здатні її захопити. Перш за все, це сильні, енергійні особистості, за якими хочеться йти і на яких можна покластися. Жінка-Терези цілком здатна захоплюватися людиною, яка провадить сильне враження знаками уваги.

Проте врешті-решт її обранцем може стати тільки той, чий внесок у відносини буде регулярним і порівнянним з тим, що робить вона, оскільки вона і сама здатна захоплюватися і вкладати дуже багато в стосунки з коханою людиною. Таким чином, ідеальний партнер жінки цього знака зодіаку – привабливий чоловік, вірний своїм словам і принципам, здатний красиво залицятися і бути відданим своїм почуттям.

Картинка виходить ідеалізована, але і жінка-Терези завжди намагається відповідати тим запитам, які вона має до чоловіка. Їхні стосунки зазвичай розвиваються благополучно. А твій партнер відповідає твоїм уявленням про ідеал?

Скорпіон

Жінці-Скорпіону, незважаючи на природну cекcуальніcть і магнетизм, потрібні в першу чергу особливі відносини, можливо, з великим ухилом на її духовні цінності. І тому чоловіка вона шукає здатного глибоко перейнятися її внутрішнім світом.

Це має бути чоловік, який неодмінно підтримає у важку хвилину і, якщо знадобиться, збреше, сказавши, що вона була права в якійсь ситуації, навіть якщо це зовсім не так. Жінці-Скорпіону потрібен друг, що розділяє її печалі і радості, людина, на якого можна покластися в будь-яких обставинах. Як правило, це чоловіки, що володіють чуйним емоційним чуттям, психoлoги від природи, які можуть спілкуватися з нею максимально м’яко і дбайливо.

Саме такі шлюби стають найміцнішими і найщасливішими. Скажи, чи займає спілкування настільки важливу роль в твоїй парі?

Стрілець

Жінки-Стрільці відносяться до волелюбної породи жінок в романтичній сфері, з деяким елементом напущені зневаги. Почуття, сердечка, квіточки, букети – це все для дівчаток в рожевих сукнях, а вона – не з них.

Жінка-Стрілець – це пірат в спідниці, який виглядає в підзорну трубу свого капітана, щоб разом з ним пуститися шукати пригоди. Її цікавлять в першу чергу чоловіки, які здатні грайливо ставитися до життя, зацікавлені в авантюрах, можуть стати їй в першу чергу найкращим другом, а вже потім – чоловіком або коханцем. Проте ця характеристика не завжди відображає реальний стан речей.

Найчастіше жінки-Стрільці виявляються щасливими в шлюбах з зовсім іншими типами чоловіків: «діячами», «романтиками», «мислителями», – що теж цілком відповідає її очікуванням від партнерства. А як би ти описала свого чоловіка, можна, навіть одним словом?

Козеріг

Жінок-Козерогів цікавлять чоловіки здатні чимось займатися, поки його партнерка виконує власні обов’язки. Козероги не приймають бездіяльних людей, але зайва активність теж викликає у них подив і роздратування.

Ідеальний баланс між цим – чоловік, який має власну справу і може приділити увагу жінці-Козерогу лише тоді, коли вони обидва досить вільні. Козеріг не бачить життя без розвитку, а тому партнер, який, з його слів, «вже всього добився» і животіє вечорами перед телевізором – це об’єкт нудьги і подальшого відчуження Козерогів.

Тому такі жінки підходять до вибору партнера, використовуючи всю свою проникливість, безжально відсіваючи кандидатів, які ще не визначилися з тим, чим хочуть займатися в цьому житті, або вважають, що вже досягли того, що потрібно, і їм немає до чого прагнути. А що цінуєш у чоловіках саме ти?

Водолій

Водолії дуже вимогливі до своїх партнерів. Найдивовижніше тут те, що ця вимогливість далеко не стабільна, запити жінок-Водоліїв можуть постійно змінюватися. З одного боку, така жінка може бажати собі розумного і цікавого чоловіка, що займається наукою або мистецтвом, але в той же час сумувати за легковажним партнером, з яким їй було куди простіше знайти спільну мову.

У зв’язку з цим жінки-Водолії часто перебувають у внутрішніх метаннях, а їх стосунки можуть руйнуватися по самих неймовірних причинах. І все ж душевно дозріла жінка-Водолій обов’язково визначається з вибором. Вона розуміє, що головне для неї – чоловік твердий, який вміє приборкати норовливий характер своєї партнерки. Але усвідомлення цього часто приходить після довгих проб і помилок. Зрозуміло, ця тенденція не є єдиною і невідворотною долею жінок-Водоліїв.

Існує безліч різних прикладів, коли жінки-Водолії знаходили свою долю досить рано. Чи є такі серед читачок? Хто твій партнер по гороскопу? Наскільки благополучний ваш шлюб?

Риби

Далеко не секрет, що Риби – один з найбільш неоднозначних знаків Зодіаку. Жінки-Риби, підтверджуючи це правило, далеко не завжди однозначні в своїх вимогах. Це створює певні складнощі з тим, щоб описати той тип чоловіків, які Риби вважають найпривабливішим.

Найбільш правильним буде виділити дві якості в чоловіках, які Риби цінують вище за все. Одні найбільше цінують у чоловіках твердість життєвих позицій, цілеспрямованість і організованість. Їх ідеальний типаж – це впевнена в собі людина, яка може взяти кермо влади в свої руки. Слід зазначити, що такий вибір дуже сприятливий для Риб, оскільки гарантує їм спокій в душі і щасливе майбутнє. Інші Риби більш орієнтовані на емоційну сферу, а тому для них дуже важлива яскравість емоцій і глибина чуттєвості у відносинах.

Вони вибирають романтичних супутників життя або тих людей, хто здатний пробудити в жінці сильні почуття. Не можна однозначно сказати, наскільки щасливим буває такий союз, оскільки однієї тільки романтичності недостатньо для того, щоб дати оцінку людині

Цікаво, а яким із двох цих типів віддають перевагу читачки цієї статті?