fbpx

Яким був кілер Вороненкова у “Донбасі”: журналіст оприлюднив цікаві подробиці

Павло Паршов, який у центрі Києва застрелив колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова запам’ятався товаришам по службі в батальйоні Донбас завдяки своїм праворадикальним переконанням і хорошою підготовкою.

Повідомляє intermarium з посиланням на 24канал

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Юрій Бутусов з посиланням на товаришів по службі з його роти.

За його словами служив кілер Вороненкова у військовій частині №3057.

“Спілкувався з товаришами по службі з його роти. За їхньою інформацією, Паршов прийшов у батальйон влітку 2015 року, даних про його появу на фронті раніше березня 2015-го поки немає. Раніше намагався знайти собі місце в складі добровольчого батальйону “Карпатська січ”, потім намагався перейти в “Азов”, але в підсумку йому вдалося потрапити в “Донбас”, – зауважив журналіст.

Також він підкреслив, детальна перевірка солдат не проводилась, тому особі, яка з 2011 року перебуває у розшуку, вдалося вступити на службу .

Його товариші по службі критично згадують лише одне – “він був фашиком”, “праворадикальним”. Але на його поведінці як солдата це не позначалося, відкрито він свої погляди не пропагував, дисципліну в підрозділі не порушував. Заслужив хорошу репутацію в ролі бійця, не вживав алкоголю, займався спортом, був добре підготовленим до військової служби. Проявив себе як рішучий чоловік, готовий до ризику. Втім, його період служби припав на найбільш спокійний час перебування “Донбасу” в АТО, як би він проявив себе у важких боях – невідомо,
– наголошує представник медіа.

За його словами, підтверджень участі Паршова в боях на Донбасі немає, щоправда його товаришів по службі по службі не дивує, що він спромігся на вбивство.

“Паршов звільнився через рік служби, на нього оформляли самовільне залишення частини, але без правових наслідків. Звільнили, і все. Де він був і чим займався після звільнення – поки невідомо. Кажуть, що перебував у Дніпрі, підтримував контакти з деякими представниками руху футбольних фанатів”, – додав Бутусов.

 Читайте також:ДРУЖИНА ВОРОНЕНКОВА ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ НА МІСЦІ ЗАГИБЕЛІ ЧОЛОВІКА (ФОТО)

You cannot copy content of this page