fbpx

Який жах- у Кременчуці онкологи забули в тілі пацієнтки півметра брудної марлі (відео)

Кременчуцькі онкологи забули в тілі пацієнтки півметра марлі. Після операції жінка цілих три місяці мучилась постійними болями.
Цей шматок брудної марлі з власного тіла дістала Інеса Гарькавенко. У жінки – рак прямої кишки четвертої стадії. Медики встановили спеціальне пристосування – тому, щоб з кишечника нічого не потрапляло в пухлини. Днями, обробляючи це хірургічне пристосування, жінка ледь не втратила свідомість від жаху.
“Ну що це може бути? Ось прокручується в голові невідомо що. В першу чергу – це кишка. Тому що вона лізе – трубка така. Я його потягнула. Воно тягнеться. Уже сантиметрів 15. Я вже свідомість мало не втрачаю”, – розповідає Інеса Гарькавенко, пацієнтка.
Дочка почала дзвонити лікаря.
“Доктор відмовився нас приймати. Він сказав: чекайте до ранку і будемо дивитися завтра, що воно і звідки лізе”, – згадує Ізіда Данильченко, дочка пацієнтки.
Тільки на наступний день півметровий шматок марлі остаточно видалили в лікарні. Медики не відхрещуються – кажуть, дійсно під час операції могли забути тканину в тілі пацієнтки. Хто конкретно винен – ще з’ясовують. Але вже його захищають.
“Я вам відразу скажу: звільнений він не буде. Це я говорю, тому що кваліфікація лікаря висока. І як працівником я ним задоволений. У мене максимум – догану”, – зазначив Володимир Севідов, головний лікар Кременчуцького онкодиспансеру.
Правоохоронці опитали хірурга і медпрацівники, які асистували під час операції.
“Якщо буде підтверджено, що там є лікарська помилка, то за фактом буде розпочато кримінальне провадження. За яке в подальшому, скажімо так, лікарі повинні понести кримінальну відповідальність”, – уточнила Ганна Васенко, прес-офіцер кременчуцької поліції.
Тільки після видалення марлі з тіла Інеса, нарешті, змогла встати на ноги, до жінки повернувся апетит. Тепер вона почуває себе значно краще. Каже – вперше за довгий час з’явилася надія на одужання.

Читайте також: ЖАХЛИВА ЧЕРГОВА ТРАГЕДІЯ НА МІСЦІ ЗНАЙДЕННЯ ОКСАНИ МАКАР

Джерело.

You cannot copy content of this page