fbpx
Події
Який вплив матиме серпневий повний місяць на всі знаки Зодіаку

Повний Місяць в серпні 2018 можна буде спостерігати 26 серпня. Місяць буде перебувати в сузір’ї Риб, таке поєднання вважається не дуже гармонійним і може стати причиною багатьох проблем, в тому числі фінансах і у стосунках. Який вплив матиме повний місяць на всі знаки Зодіаку, пише 24 канал.

Коли відбудеться повний Місяць? Повний місяць відбудеться 26 серпня о 14:56 за київським часом. Повний Місяць у серпні в сузір’ї Риб означає, що цей період буде дуже емоційним і складним. Але разом з тим, цей період принесе зміни у стосунки і сім’ю, які покликані поліпшити ситуацію в особистому житті і вдома.

Кілька днів до та після повного Місяця – небезпечний час, який може проявитися у шахрайстві, інтригах та аферах. Потрібно бути пильними і не погоджуватися на сумнівні справи. 27 серпня перестане бути ретроградним Марс, тому з 28 серпня можна буде почати підготовку до запуску нових справ і проектів.

Кожне повний Місяць несе з собою якісь зміни в наше життя. У цей період можна займатися творчістю, інноваціями, чимось новим і незвичайним.

Овен. Овнам повний Місяць принесе усвідомлення чогось важливого і можливість розібратися в своєму внутрішньому світі. Повний Місяць торкнеться теми таємниць і прихованих речей. Овни зможуть дізнатися багато важливого для себе, побачити наміри інших людей. В період впливу повного Місяця Овни можуть стати більш сентиментальними та чуйними.

Телець.Телець в період впливу повного Місяця побачить великі зміни, пов’язані з його оточенням, місцем в соціумі, планами, ідеями та цілями. Тельці потребуватимуть самовираження, свободи і і можливості бути собою. Також Тельці будуть сповнені нових ідей, але здійснити їх вони зможуть тільки в команді з іншими людьми.

Читайте також:  Загадка готелю в Хургаді: двоє людей пoмepли, 100 захворіли, 300 евакуйовані(фото)

Окрім того, для Тельців цей період досить сприятливих для нових починань, проходжень співбесід та пошуку нової роботи. Тельці зможуть знайти способи для реалізації своїх ідей, стануть більш натхненними і повними ентузіазму.

Близнюки. Повний Місяць для Близнюків – це період змін, пов’язаних з роботою. Люди цього знаку повинні присвятити максимум часу і сил своїм цілям. Однак поруч із успіхом на роботі, на представників цього знаку очікують великі проблеми в стосунках. Зокрема, мова йде про розрив стосунків або розлучення.

Рак. Ракам повним Місяць принесе подорожі, враження та особистісний ріст. Представники знаку, які вже перебувають у відносинах, зможуть внести більше різноманітності і освіжити свої почуття. Самотні представники цього знаку Зодіаку зможуть зустріти свою любов у подорожі або поїздці.

Лев. Повний місяць принесе Левам багато емоційних ситуацій, коли доведеться контролювати все, що ви говорите і робите. Період повного Місяця принесе вам зрушення у кар’єрі. Однак, в цей період потрібно бути уважним до своїх фінансів – не брати кредити та позики.

Діва. Для Дів два тижні після повного Місяця будуть періодом роботи над відносинами. Саме стосунки з близькими людьми або коханою людиною вийдуть для вас на перший план. Ви зможете повністю поринути у світ любові і романтики. Самотні Діви можуть зустріти свого майбутнього чоловіка або дружину.

Терези. Для Терезів це буде період наведення порядку у своєму житті, думках, почуттях і емоціях. Ви будете розсудливими та зможете організувати своє життя. Це буде прекрасний час для генерального прибирання будинку і на робочому столі.

Скорпіон. Скорпіон в період дії повного Місяця буде більш яскравим, зможе висловити свою індивідуальність. У житті багатьох Скорпіонів на перший план вийдуть особисті стосунки, романтика, пристрасть. Цей період сприятливий для будь-яких експериментів та нових починань – як у зовнішності, так і в роботі.

Стрілець. Повний Місяць принесе усім Стрільцям суттєві зміни у сфері дому та близьких людей. Стрільці будуть більш емоційними і чутливими в цей період, тож проводьте більше часу в домашній затишній атмосфері. А от від бурхливих компаній та далеких поїздок краще відмовитись.

Козеріг. Для Козерогів період повного Місяця буде часом змін в спілкуванні з людьми та соціальному житті. Козероги стануть або більш товариськими та відкритими, тож очікуйте поповнення вашого дружнього кола. Самотні представники знаку налагодять своє особисте життя – період повного Місяця принесе вам багато романтики та пристpaсті у нових стосунках.

Водолій. Водолій в цей повного Місяця буде зайнятий вирішенням матеріальних проблем та грошових справ. Вам потрібно бути обережними з витратами, так як необдумані покупки можуть принести багато незручностей. Не беріть позик, не оформлюйте кредитів, а також не давайте в борг великі суми.

Риби. Рибам повний Місяць у серпні 2018 принесе багато змін, пов’язаних з їх особистістю. Зміни іміджу підуть лише на користь, тож не бійтесь експериментувати. Багато Риб залучать у своє життя удачу і зустрінуть свою любов. Також цей період сприятливий для навчання та починань у сфері бізнесу.