fbpx
Дозвілля
Який макіяж має бути на рік Кролика: найкращі тренди на Новий рік

Який макіяж має бути на рік Кролика: найкращі тренди на Новий рік
Новорічна ніч – це час чаклунства. У новорічну ніч кожна дівчина має виглядати привабливо. Головною складовою неймовірного вигляду є макіяж.

У Новий рік можна все, тому не потрібно боятися бути яскравою.

Неймовірний макіяж з блискітками
Візажист рекомендує спробувати зробити акцент на очах. Щоб створити неймовірний вигляд потрібно буде скористатися блискучими частинками. Виробники випускають спеціальні пігменти зі шматочками золота або срібла. Акцент можна зробити на куточках ока, що дозволить створити привабливий образ. Залучити успіх наступного року можна за допомогою темних тіней.

Блискучі тіні
До тренду також відносять кремові текстури з блискучим ефектом, які також допоможуть досягти неймовірного ефекту. Разом з ними також можна скористатися яскравими відтінками, які допоможуть досягти потрібного ефекту. Завдяки цьому новорічний макіяж буде виконано у сучасних традиціях.

Акцент на губах
Візажист стверджує, що макіяж на Новий рік просто не може обійтися без макіяжу губ. Якщо вирішили зробити основний акцент на губах, то в цьому випадку потрібно спробувати відшукати привабливий відтінок.

Якщо плануєте зробити акцент на очах, краще вибирати помаду спокійних тонів. До найефективніших у 2023 році відносять такі відтінки:

• сливові;

• бордові;

• винні.

Ці відтінки допоможуть створити неймовірний образ новорічної ночі. У тренді також помада із блиском. У цьому випадку можна вибрати золоті, рожеві або персикові кольори. При виборі новорічного макіяжу для губ потрібно враховувати особисті уподобання.

«Шоколадний» макіяж
Це ще один цікавий варіант, який шикарно виглядатиме в новорічну ніч. “Шоколадними” тонами покривають не лише губи, а й очі. Візажисти впевнені, що коричневі відтінки стануть невід’ємною частиною новорічного образу. Освіжити свій образ можна за допомогою блискучих тіней.

Яскраві тіні
Модним трендом у Новий рік 2023 також вважаються яскраві кольори. Створити макіяж можна за допомогою наступних тіней: малинових, зелених, блакитних і помаранчевих. Дівчата можуть вибирати варіанти із матовим ефектом. У цьому випадку ви станете справжньою королевою будь-якої новорічної вечірки.

Нейтральний макіяж
Візажисти стверджують, що надати виразність очам також можна за допомогою нейтрального макіяжу, який виглядатиме неймовірно. Такий макіяж стане найкращим вибором для вечірок.

Відмінним вибором у цьому випадку зможуть стати бежеві чи рожеві відтінки. Якщо плануєте створити природний макіяж, краще скористатися персиковими квітами.

Макіяж для сміливих дівчат
Якщо плануєте виділитися, можна підібрати тематичний вигляд макіяжу. Він дійсно чудово виглядає та інтригує. Створити неймовірний новорічний образ допоможуть блискітки, голографічні стрази чи крапельки. У цьому випадку можна створити унікальний образ, який не буде подібним до інших варіантів.

Це найпопулярніші ідеї макіяжу на Новий рік 2023 року. Вибір конкретного варіанту залежить тільки від особистих уподобань.

You cannot copy content of this page