fbpx
Перейти до вмісту

Яких знаків зодіаку кине друга половинка у другій половині грудня 2022 року

Романтичні стосунки мають приносити приємні емоції, дарувати добрі спогади. Саме так і відбувається тоді, коли партнери ладнають, коли у них все добре з порозумінням.

Багато хто прагне того, щоб було саме так, та отримують це зрештою. Але часом і проблеми даються взнаки, часом вони виникають у парі, здавалося б, раптово. Часто вони вирішуються, а пара за рахунок цього продовжує своє існування. Але іноді буває так, що й розпадається.

Подібне трапиться у другій половині грудня 2022 року у житті людей, які були народжені під певними знаками зодіаку. Їх з найбільшою ймовірністю покине друга половинка.

Близнюки

Поводитися в грудні 2022 року індивіди цього сузір’я будуть не найкращим чином. Близнюки часто обдурюватимуть другу половинку, приховуватимуть від неї важливі речі. Спочатку все це прощатиметься їм, забуватиметься.
Але у другій половині місяця ситуація кардинально зміниться. Партнер раз у раз нагадуватиме їм про те, що трапилося, накручуватиме і себе, і представників знака. У результаті він покине Близнюків, усвідомивши, що з ними не вдасться побудувати довірчі стосунки.

Терези

Представники цього зодіакального сузір’я у другій половині грудня 2022 року перестануть триматися за стосунки. Терези зрозуміють, що вони не є чимось важливим, потрібним, усвідомлюють, що вони житимуть спокійніше, коли не будуть у них перебувати.

Партнер одразу відчує, що відбулися зміни. Терпіти їх він не забажає, підлаштовуватися під них не стане, тому вирішить просто припинити існування союзу.

Стрілець

Люди цього знаку також не показуватимуть прихильності до обранця у другій половині грудня 2022 року. Прямолінійні Стрільці ще й заявлятимуть про те, що їм не надто актуальний союз, говоритимуть, що втомилися від нього, від роботи над відносинами.

Останні партнер вирішить розірвати, послухавши їхні промови. Він вирішить, що краще не заважати Стрільцям, що треба дати їм жити своїм життям, не лізти до них.

Друга половина грудня 2022 року буде пов’язана у людей наведених сузір’їв із розривом відносин. Для них він, швидше за все, дуже болючим не буде.

Позначки:

You cannot copy content of this page