fbpx
Дозвілля
Якщо я купив машину в Польщі і їжджу на бляхах, я – хитрий любитель халяви?

Мoтлoх – це 40 літні “Москвичі”, “Жигулі” і “Волги” на наших дорогах. Це непoтрiб і смiття, а автомобіль, якому 12 або 15 років і який їздив весь час нормальними європейськими дорогами, це не мoтлoх, а необхідний засіб пересування.

Про це пише “112 Україна” з посиланням на сторінку Олексія Пирогова в Facebook.

Друг пригнав з Польщі автомобіль. Сам. Купив “Мазду 6”. Автомобіль 2002 року. Машина у відмінному стані. Купив її за… 2000 доларів плюс ще 500 витратив на різні і важливі документи. Він сам від початку до кінця пройшов всю схему пошуку, купівлі, перевезення через кордон, заїзду та повторного в’їзду вже з Білорусі. Було нелегко, але він це зробив.

Він зробив все, крім… Так, все крім розмитнення. Тому що після нього вартість автомобіля зростає в 2-3 рази.

І я їжджу на цьому автомобілі 2 дні. Що я можу сказати? Машина дуже хороша. Швидка, чуйна, слухняна. Міф про погану звукоізоляцію виявився просто міфом. Шикарна рідна аудіосистема. Механіка і дизель.

Я от хочу звернутися до тих, хто вважає людей, які їздять на іноземних номерах, хитрими любителями халяви. А в чому халява? У тому, що людина купила хороший автомобіль за адекватні гроші? У тому, що за такі гроші у нас можна купити тільки “Жигулі” і все? Ви про що? Це розмитнення треба не просто зменшити, а одразу відмінити.

І, до речі, про мотлох, який до нас їде. Мотлох – це 40 літні “Москвичі”, “Жигулі” і “Волги” на наших дорогах. Це непотріб і сміття, а автомобіль, якому 12 або 15 років і який їздив весь час нормальними європейськими дорогами, це не мотлох, а необхідний засіб пересування. Так, я не можу собі дозволити купити в салоні автомобіль за 20 тисяч доларів, але я можу і хочу купити нормальний автомобіль за нормальні гроші. Й автомобіль мені потрібен не для понтів, а для родини і для роботи. І ось коли наша влада почне думати про нас з вами, може, тоді ми зрозуміємо, що можна жити в нашій країні, а не виживaти і стрaждaти.