fbpx
Дозвілля
Якщо вам сняться ці 10 речей, їх не можна ігнорувати!

Сни – це знаки. Їх можна навчитися читати.

Юнг говорив, що через сновидіння людина може зазирнути у свою підсвідомість і внутрішній світ. Вченим відомо, що на те, що відбувається уві сні наш мoзoк реагує так само, як і на предмети і обставини в реальному житті.

Сон може підказати нам, що нас турбує найбільше і в якому напрямку нам рухатися далі.

Ось 10 сновидінь, які ви ніколи не повинні ігнорувати:

1. Політ уві сні.

Політ символізує свободу і самостійність. Саме до них ви і прагнете. Якщо уві сні під час польоту ви падаєте, то наяву вам доведеться долати перешкоди і вирішувати проблеми.

2. Водоспади.

Побачили себе уві сні біля прекрасного водоспаду? Це хороший знак. Водоспад символізує очищення, позбавлення від проблем і шкідливих звичок. Можливо, в найближчому майбутньому вам вдасться побороти бажання і звички, які руйнують ваше життя, і удача повернеться до вас обличчям.

3. Зуби.

Якщо уві сні вам виривaють зуби, значить, ви боїтеся втратити когось із близьких. Якщо уві сні у вас випадають зуби – ви розгублені, і це заважає вам досягти мети. Уві сні ви побачили гнилі зуби? Вас чекають хвoрoби, проблеми зі здоров’ям.

Порожнє місце замість зуба символізує втрату життєвої енергії і передчасну старість.

4. Cмeрть.

Побачили уві сні свою власну cмeрть? Значить, проживете довге життя. Наснилася cмeрть близької людини? Можете не хвилюватися – у цієї людини буде довге і щасливе життя.

5. Вагiтнiсть.

Побачили себе уві сні вагітною? Вас чекає багатство, удача, виконання бажань. Цей сон говорить про те, що, можливо, незабаром ви і справді зaвaгiтнiєте. Наснилося, що ваша дочка вагітна? У вас попереду багато приємних і щасливих днів.

Наснилася вагiтна мати – до возз’єднання сім’ї, вагiтна сестра – до суперниці. Уві сні ви зібралися позбутися дитини? Це пророкує вам втрату сенсу життя, розчарування в коханій людині.

6. Будинки.

Безліч доглянутих і упорядкованих будинків навколо – символ забезпеченості і процвітання. Якщо ви бачите напіврозвалені або похилені будівлі, значить, вас чекають проблеми в сім’ї і на роботі, а також хвoрoби і нeщaсні випaдки.

Ось ще кілька підказок, які допоможуть розтлумачити сон з безліччю будинків:

– лікарні – пора взяти відпустку;

– торгові центри – перестаньте кидатися грошима наліво і направо;

– навчальні установи – вас чекає несподіване відкриття;

– гуртожиток – вас чекає переїзд;

– в’язниці – ви можете порушити закон з необережності.

7. Гроші.

Знайшли уві сні гроші? Ви зіткнетеся з дрібним занепокоєнням, але в кінці вас чекає велике щастя. Підуть зміни. Довелося виплатити гроші? Це обіцяє невдачу. Уві сні ви отримуєте золото? У вас величезні перспективи, справи підуть добре.

Втратили гроші? Значить, у вас не найкращі часи, на роботі вас чекають неприємності. Економити гроші – знак багатства і життєвого комфорту. Уві сні ви перераховували велику кількість грошей? Ви вже досягнули цілі.

8. Зрада.

Сновидіння про зраду завжди обіцяють зміни. Прийшла пора проаналізувати своє життя. Ви насправді задоволені своїм шлюбом? Подумайте, як можна зробити його більш успішним і щасливим.

9. Вогонь.

Вогонь уві сні – добра ознака. Він символізує тепло і світло. Ви розпалюєте вогонь? Вас чекає приємна несподіванка. Можливо, в хорошому знайомому ви побачите нові прекрасні риси.

Намагаєтеся погасити вогонь? У вас дуже нервова робота, ви досягнете бажаного, але перед цим доведеться потрудитися. Бачите вогонь в печі? Можете розраховувати на багатство. Ваш будинок пoжирaє вoгoнь? Вас чекає фантастична удача, ваша справа принесе шалені прибутки.

10. Нaготa.

Нaготa символізує вразливість. Коли ви бeз одягу, ви відчуваєте себе безпорадними, не можете розслабитися. Можливо, ви знаходитесь у відносинах, в яких боїтеся бути відкинутими.

Може бути, у вас є страх викриття. Ви щось приховуєте і боїтеся, що інші люди дізнаються про ваші секрети. За допомогою одягу ви можете замаскуватися, але без нього все стає очевидним, і ви позбавлені захисту.

Джерело.

Який з цих снів ви бачите найчастіше?