fbpx
Дозвілля
Якщо у тебе пластикові вікна, прочитай це: 2 речі, про які установники забувають сказати (фото)

Частенько майстри-установники, швидко впоравшись зі своєю роботою, забувають розповісти щасливим власникам нового вікна про дві важливі речі.

По-перше, всі рухомі деталі фурнітури потребують регулярної мастилі. Проробляти процедуру хоча б раз на рік, заливаючи звичайне машинне масло. По-друге, зі зміною сезонів вікна необхідно переводити в літній і зимовий режим.

Як відрегулювати пластикові вікна

Можливістю регулювання оснащені майже всі сучасні конструкції. Щоб перевірити, перекладається чи фурнітура в інший режим, досить поглянути на спеціальні ексцентрики (цапфи), розташовані на бічній поверхні стулки.

Якщо на них є отвори для шестикутника або викрутки-зірочки, а також якщо ексцентрик овальної форми, то така фурнітура напевно перекладається в літній або зимовий режим. Але можливість перемикання краще уточнювати ще до установки вікон.

Читайте також: ЗАМІСТЬ ШТАМПУ У ПАСПОРТІ – ДВА СВІДОЦТВА ПРО ШЛЮБ (ВІДЕО)

Щоб переключити режим вікна , просто поверни за допомогою відповідного інструменту всі цапфи на стулці (чим більший розмір вікна, тим більша їх кількість) в потрібне положення.

Якщо стулка постійно знаходиться в зимовому режимі, це веде до додаткового навантаження на ущільнювальну гумку і вона швидше зношується. Силу притиску вікна легко перевірити. Затисни стулкою звичайний аркуш паперу: якщо зможеш його легко вийняти, вікно знаходиться в літньому режимі.

konstruktsiya-plastykovogo-vikna

konstruktsiya-plastykovogo-vikna1

konstruktsiya-plastykovogo-vikna2

Джерело.

facebook